Menu

Pokoje gościnne

Pokoje gościnne 100m od morza84-141 Jurata   woj. pomorskie
ul. Międzymorze 13 

tel. (58) 675-25-45 , tel. 691-383-772


strona www: strona www  

email: email     zobacz obiekt na mapie: mapa

Obsługa w językach:
zobacz zdjęcia
zobacz zdjęcia
zobacz zdjęcia
zobacz zdjęcia
zobacz zdjęcia
zobacz zdjęcia
Opis
Nasz dom położony jest przy ulicy Międzymorze, wśród zieleni w odległości 100 metrów od mola. Gwarancją dobrego wypoczynku w naszym domu jest cisza i spokój. Oferujemy Państwu: - pokoje z balkonami 2,3 osobowe z łazienkami, wyposażone w lodówkę, telewizor, czajnik bezprzewodowy oraz niezbędne naczynia; - studio 4 - 5 osobowe (sypialnia + salon z aneksem kuchennym +łazienka+ duży taras od południowej strony). Wszystkie pokoje posiadają niezależne wejścia. Istnieje możliwość wypożyczenia rowerów. Na posesji znajdują się miejsca parkingowe oraz teren zielony z możliwością grillowania. Wstępne rezerwacje proszę uzgadniać telefonicznie. Potwierdzeniem rezerwacji jest wpłata zadatku w wysokości 30% kosztów pobytu. Zapraszamy przez cały rok.
Info
Nasz dom położony jest przy ulicy Międzymorze, wśród zieleni w odległości 100 metrów od mola. Gwarancją dobrego wypoczynku w naszym domu jest cisza i spokój.

Oferujemy Państwu:
  • pokoje z balkonami 2,3 osobowe z łazienkami, wyposażone w lodówkę, telewizor, czajnik bezprzewodowy oraz niezbędne naczynia
  • studio 4 - 5 osobowe (sypialnia + salon z aneksem kuchennym +łazienka+ duży taras od południowej strony).
Wszystkie pokoje posiadają niezależne wejścia. Istnieje możliwość wypożyczenia rowerów. Na posesji znajdują się miejsca parkingowe oraz teren zielony z możliwością grillowania. Wstępne rezerwacje proszę uzgadniać telefonicznie.

Potwierdzeniem rezerwacji jest wpłata zadatku w wysokości 30% kosztów pobytu. Zapraszamy przez cały rok.

Potwierdzeniem rezerwacji jest wpłata zadatku w wysokości 30% kosztów pobytu

Info-Grafika
Galeria
zdjęcie zdjęcie zdjęcie zdjęcie zdjęcie zdjęcie
Opinie
Brak opinii
Dodaj opinie
Imię i Nazwisko
EMail
Miejscowość
Ocena
Treść


Formularz Kontaktowy