Pokoje gościnne 100m od morza

Opis

Nasz dom położony jest przy ulicy Międzymorze, wśród zieleni w odległości 100 metrów od mola. Gwarancją dobrego wypoczynku w naszym domu jest cisza i spokój.

Oferujemy Państwu: - pokoje z balkonami 2,3 osobowe z łazienkami, wyposażone w lodówkę, telewizor, czajnik bezprzewodowy oraz niezbędne naczynia; - studio 4 - 5 osobowe (sypialnia + salon z aneksem kuchennym +łazienka+ duży taras od południowej strony).

Wszystkie pokoje posiadają niezależne wejścia. Istnieje możliwość wypożyczenia rowerów. Na posesji znajdują się miejsca parkingowe oraz teren zielony z możliwością grillowania.

Wstępne rezerwacje proszę uzgadniać telefonicznie. Potwierdzeniem rezerwacji jest wpłata zadatku w wysokości 30% kosztów pobytu.

Zapraszamy przez cały rok.
tło

Info

Nasz dom położony jest przy ulicy Międzymorze, wśród zieleni w odległości 100 metrów od mola. Gwarancją dobrego wypoczynku w naszym domu jest cisza i spokój.

Oferujemy Państwu:
  • pokoje z balkonami 2,3 osobowe z łazienkami, wyposażone w lodówkę, telewizor, czajnik bezprzewodowy oraz niezbędne naczynia
  • studio 4 - 5 osobowe (sypialnia + salon z aneksem kuchennym +łazienka+ duży taras od południowej strony).
Wszystkie pokoje posiadają niezależne wejścia. Istnieje możliwość wypożyczenia rowerów. Na posesji znajdują się miejsca parkingowe oraz teren zielony z możliwością grillowania. Wstępne rezerwacje proszę uzgadniać telefonicznie.

Potwierdzeniem rezerwacji jest wpłata zadatku w wysokości 30% kosztów pobytu. Zapraszamy przez cały rok.
tło

Opinie

Na razie brak opinii

Galeria

zdjęcie zdjęcie zdjęcie zdjęcie zdjęcie zdjęcie

Lokalizacja

Kontakt