Opis

Kompleks naszych domków letniskowych znajduje się we Wrzosowie w pobliżu zalewu Wrzosowskiego oraz około 2 km od Dziwnówka nad morzem. Oferujemy do wynajęcia samodzielne domki, które znajdują się w ogrodzie w otoczeniu zieleni.

Oferujemy domki murowane (Pod Orzechem) oraz drewniane (Białe Domki).

Pod Orzechem Powierzchnia użytkowa każdego domku około: 35m². Domek jest murowany, parterowy, ocieplony, o solidnej konstrukcji, wnętrze wyłożone boazerią.

Struktura pomieszczeń w domku:
  • 1. w pełni umeblowany salonik z dużym panoramicznym oknem z wyjściem na taras (w saloniku miejsce do spania)
  • 2. aneks kuchenny z pełnym wyposażeniem
  • 3. dwie małe osobne sypialnie (w każdej dwa łóżka i szafa)
  • 4. łazienka (natrysk), umywalka, WC
Domki znajdują się w ogrodzie, wśród drzew owocowych i krzewów malin, obok dużego trawnika, otwartej przestrzeni z widokiem na zalew. Każdy z nich posiada duży, częściowo oszklony taras z wyjściem bezpośrednio na teren przyległy. Każdy z domków korzysta z umownej własnej strefy ogrodu z łóżkami i leżakami oraz drewnianym stołem biesiadnym z parasolem.

Widok z domków umożliwia obserwowanie boiska i placu zabaw dla dzieci. Wieczorem można grillować a następnego dnia spokojnie wyspać w cieniu orzecha, czereśni, jabłoni lub malin. W sąsiedztwie domków można zaparkować samochód. Parking za darmo.

Opis terenu rekreacyjnego i atrakcji w okolicy znajdą Państwo na innych podstronach.
tło

Opinie

Na razie brak opinii

Galeria

zdjęcie zdjęcie zdjęcie zdjęcie zdjęcie zdjęcie zdjęcie zdjęcie zdjęcie zdjęcie zdjęcie zdjęcie zdjęcie zdjęcie zdjęcie zdjęcie zdjęcie zdjęcie zdjęcie zdjęcie zdjęcie zdjęcie zdjęcie zdjęcie zdjęcie zdjęcie zdjęcie zdjęcie zdjęcie zdjęcie zdjęcie zdjęcie zdjęcie zdjęcie

Lokalizacja

Kontakt