SKRZAT

Opis

Łukęcin to mała, ładna miejscowość nadmorska łącząca funkcje kąpieliska z uzdrowiskiem (zakłady przyrodolecznicze powstałe w oparciu o solanki) położona w woj. zachodniopomorskim, 4 km od Pobierowa, 5 km od Dziwnówka, 14 km od Rewala.

Ośrodek położony jest w pięknym sosnowym lesie, 450 m od morza, w pobliżu centrum miejscowości.

Ośrodek dysponuje w budynku "Kasia" miejscami w pokojach 2,3 4,5 osobowych, wyposażonych w umywalki, toalety i natryski znajdują się na korytarzu. Każdy pokój posiada tapczany, TV, leżaki, wiatrochron. Posiada również domki typu bungalow: 4 osobowe, składające się z 2 pokoi 2 - osobowych oraz łazienki i aneksu kuchennego. Wyposażone są w tapczany i kanapy, TV, wiatrochron, leżaki, czajnik bezprzewodowy.

Na terenie ośrodka znajdują się również 2 pawilony kolonijne. W pawilonie "Mariuszek" pokoje po remoncie, 4 osobowe z pełnym węzłem sanitarnym oraz pokoje typu studio (na 2 pokoje pełny węzeł sanitarny). W pawilonie "Małgosia" pokoje 2,4,8 osobowe oraz wspólne węzły sanitarne.

Do dyspozycji gości: stołówka, tenis stołowy, świetlica, boisko do siatkówki i koszykówki, krąg ogniskowy, wypożyczalnia rowerów górskich.
tło

Opinie

Na razie brak opinii

Galeria

zdjęcie zdjęcie zdjęcie zdjęcie zdjęcie zdjęcie zdjęcie

Lokalizacja

Kontakt