Opis

Oddajemy do Państwa dyspozycji komfortowy i nowoczesny kompleks domków i apartamentów wypoczynkowych. Położonych w wyjątkowym miejscu zaledwie 250m od jednej z najczystszych plaż Morza Bałtyckiego.

Domki przystosowane są dla 6 osób około 50m² powierzchni.

Wysoki standard, pełna intymność i gwarantowany spokój wypoczynku. Nasz obiekt został wybudowany w 2017 roku i jest położony w bardzo dobrej lokalizacji - blisko morza i centrum.

W każdym domku znajduje się kompletnie wyposażony aneks kuchenny oraz dwie sypialnie.

Jesteśmy miejscem świetnie przygotowanym na ugoszczenie rodziców z pociechami. Do dyspozycji zapewniamy krzesełko do karmienia, łóżeczko, wanienkę, a także zamykana balustrada na piętrze.

Przy domkach mieści się plac zabaw z trampoliną, zjeżdżalniami i huśtawką. A przy niepogodzie w każdym domku znajduje się stoliczek z grami i zabawkami.
tło

Opinie

Na razie brak opinii

Galeria

zdjęcie zdjęcie zdjęcie zdjęcie zdjęcie zdjęcie zdjęcie zdjęcie zdjęcie zdjęcie zdjęcie zdjęcie zdjęcie zdjęcie zdjęcie zdjęcie zdjęcie zdjęcie zdjęcie zdjęcie zdjęcie zdjęcie zdjęcie zdjęcie zdjęcie zdjęcie zdjęcie zdjęcie zdjęcie zdjęcie zdjęcie zdjęcie zdjęcie zdjęcie zdjęcie zdjęcie zdjęcie zdjęcie zdjęcie zdjęcie

Lokalizacja

Kontakt