Wypoczynek nad morzem w Karwi

Okolica

Budynek znajduję się w bezpośrednim sąsiedztwie pięknego lasu sosnowego, w odległości ok. 900 m od plaży (dojście spacerem, drogą przez łąki zajmuje ok. 15 min).

Za lasem, po sąsiedzku znajduje się miejscowość Ostrowo, gdzie dostępna jest infrastruktura handlowa, gastronomiczna, przystanek PKS, apteka, kościół, stadnina koni, małe centrum zabaw dla dzieci itd.

Okolica to wspaniałe tereny spacerowe, trasy rowerowe, punkty widokowe, tereny do uprawiania turystyki, konnej, wędkarstwa. W odległości do 50km. znajduje się: Hel, Port Gdynia Oksywie, Łeba - ruchome piaski W odległości do 20 km znajduje się: jezioro Żarnowieckie, ferma strusi, port Władysławowo, latarnia Rozewie, rezerwaty przyrody Bielawa, Piaśnica oraz wiele innych atrakcji turystycznych.
tło

Opis

Oferujemy pokoje komfortowe 2 - 5 osobowe z łazienkami (natrysk, WC, umywalka) wyposażone w TV - Sat, DVD, RTV, naczynia, czajnik elektryczny, sprzęt plażowy. Niektóre pokoje wyposażone są w lodówki. Obiekt posiada ogólnodostępną kuchnię wyposażoną w kuchenkę cztero palnikową, dwie lodówki, mikrofalówkę, toster, czajnik elektryczny, sprzęt do prasowania, naczynia sztućce itd.

Istnieje możliwość skorzystania pralki automatycznej, domowej filmoteki DVD, wypożyczenia rowerów

Do Państwa dyspozycji pozostaje ogrodzony, zamykany, oświetlony teren z dużym ogrodem, placem zabaw dla dzieci, miejscem wypoczynku i grillowania, ogniskiem. Na terenie odbywa się parkowanie samochodów (teren monitorowany i zamykany na noc).
tło

Opinie

Na razie brak opinii

Galeria

zdjęcie zdjęcie zdjęcie zdjęcie zdjęcie zdjęcie zdjęcie zdjęcie zdjęcie zdjęcie zdjęcie zdjęcie zdjęcie zdjęcie zdjęcie

Lokalizacja

Kontakt