Opis

LAWENDOWY DOMEK w nadmorskiej miejscowości Wisełka. Wybudowany został w 2014r z bali świerkowych i pokryty strzechą. Oddany do użytku w roku 2015. Działka ogrodzona 600 m², miejsce parkingowe.

Domek przewidziany jest na 6 - 8 osób - dogodne warunki dla 2 - óch rodzin.

Na parterze znajduje się salon z aneksem kuchennym, stół z krzesłami, sofa z dwoma fotelami i stolikiem. W kuchni płyta indukcyjna, lodówka, zmywarka, mikrofałówka, czajnik. W pełni wyposażona łazienka. W salonie kominek, duży taras do wypoczynku (po stronie południowej) z meblami ogrodowymi, TV+internet. Na poddaszu 3 sypialnie wyposażone w dwuosobowe łóżka, łazienka i taras oraz aneks dla dzieci. Do wyposażenia można jeszcze zaliczyć grill węglowy i hamak.

W sąsiedztwie posesji znajdują się 2 jeziora no i oczywiście morze około 1200m. Pole golfowe w Kołczewie 2 km, Międzyzdroje 7 km, tarasy widokowe.

Na pewno w tym miejscu jest klimat dla ludzi którzy chcą wypocząć. Dookoła lasy, ścieżki piesze i rowerowe. Jesienią idealne miejsce na grzybobranie. Jest także możliwość wędkowania w okolicznych jeziorach. Działka jest wspaniale położona, piękne widoki.
tło

Opinie

Na razie brak opinii

Galeria

zdjęcie zdjęcie zdjęcie zdjęcie zdjęcie zdjęcie zdjęcie zdjęcie zdjęcie zdjęcie zdjęcie zdjęcie zdjęcie zdjęcie zdjęcie zdjęcie zdjęcie zdjęcie zdjęcie zdjęcie zdjęcie zdjęcie zdjęcie zdjęcie zdjęcie zdjęcie zdjęcie zdjęcie

Lokalizacja

Kontakt