Opis

Trzygwiazdkowy Hotel Zdrojowy Pro - Vita położony jest w strefie uzdrowiskowej Kołobrzegu, z daleka od centrum miasta, tuż przy parku nadmorskim, w odległości zaledwie 50m od morza, otoczony dużym terenem zielonym.

Nowoczesna infrastruktura w połączeniu z atrakcyjną lokalizacją sprawiają, że obiekt jest wyjątkowym miejscem do organizowania nie tylko pobytów kuracyjnych i wypoczynkowych, ale również konferencji, szkoleń i spotkań integracyjnych. Hotel dysponuje 216 miejscami noclegowymi w pokojach 1 i 2 osobowych oraz 2 - osobowych z dostawką. Część przestronnych pokoi XL przystosowanych jest dla osób niepełnosprawnych.

Niemal wszystkie pokoje na piętrach posiadają balkon, natomiast w pokojach na parterze możliwe jest bezpośrednie wyjście do ogrodu. Ponadto Hotel Zdrojowy Pro - Vita oferuje swoim gościom komfortowy kompleks basenowy z sauną, dwoma jacuzzi i zdrowym solarium "Słoneczna Łąka", odnowę biologiczną z szeroką gamą zabiegów, restaurację, kawiarnię i bar, salon kosmetyczny i fryzjerski, kiosk, kort tenisowy oraz boisko wielofunkcyjne. Do dyspozycji naszych gości także monitorowany parking.
tło

Opinie

Na razie brak opinii

Galeria

zdjęcie zdjęcie zdjęcie zdjęcie zdjęcie zdjęcie zdjęcie zdjęcie zdjęcie zdjęcie zdjęcie zdjęcie

Lokalizacja

Kontakt