Opis

To nowy, nowocześnie zaprojektowany i wykonany obiekt. Oferuje komfortowe 2,3 - osobowe pokoje z łazienkami i balkonami. 10 minut spacerem od szerokiej piaszczystej plaży. Pensjonat położony przy spokojnej, przytulnej uliczce stanowiącej wspaniałe miejsce na wszelki wypoczynek nad morzem i nie tylko łąki.

Pokoje wyposażone w TV - Sat. Do dyspozycji gości: lodówka, czajnik bezprzewodowy, żelazko oraz naczynia kuchenne. Dom posiada ogród z miejscem do grilowania i opalania się oraz możliwość parkowania aut na ogrodzonej posesji. Jest to miejsce, do którego wraca się chętnie przez cały rok. W naszym barze serwujemy śniadania w formie bufetu.

Organizujemy
tło

Opinie

Na razie brak opinii

Galeria

zdjęcie zdjęcie zdjęcie zdjęcie zdjęcie zdjęcie zdjęcie zdjęcie zdjęcie zdjęcie zdjęcie zdjęcie zdjęcie zdjęcie zdjęcie zdjęcie zdjęcie zdjęcie zdjęcie zdjęcie zdjęcie zdjęcie zdjęcie zdjęcie zdjęcie zdjęcie zdjęcie zdjęcie zdjęcie zdjęcie zdjęcie zdjęcie zdjęcie zdjęcie zdjęcie zdjęcie zdjęcie zdjęcie zdjęcie zdjęcie zdjęcie zdjęcie zdjęcie zdjęcie zdjęcie zdjęcie zdjęcie zdjęcie zdjęcie zdjęcie zdjęcie zdjęcie

Filmy

Nasz Film

Lokalizacja

Kontakt