Pensjonat Nostalgia

Opis

Obiekt jest położony w zachodniej części miasta. Jest to cicha dzielnica domów jednorodzinnych. Odległość do plaży (najszerszej w Kołobrzegu) to 15 min spacerem, do centrum miasta około 1500m. W pobliżu pensjonatu znajdują się sklepy, restauracje, bary itp.

Posiadam 9 pokoi noclegowych, a w każdym z nich mogą przenocować 2 - 4 osoby. Wszystkie pokoje są duże - mają po ok. 20 - 25m². Pokoje są czyste, świeże, a ich położenie (1,2 pokoje na półpiętrze) jest gwarancją psychicznego komfortu i odpoczynku. Każdy pokój jest urządzony inaczej - ma własny, niepowtarzalny styl, ale w każdym z nich jest łóżko sypialniane, szafeczki nocne, szafa, komoda, stolik, telewizor itp. Do dyspozycji gości jest kuchnia, 4 łazienki i dodatkowo 2 oczka WC.

W ogrodzie znajdują wygodne miejsca do wieczornej, poplażowej sjesty oraz zewnętrzny komin, miejsce do grilowania.

Zapraszam nad morze do "Nostalgii" wszystkich poszukujących ciszy i spokoju.
tło

Opinie

Na razie brak opinii

Galeria

zdjęcie zdjęcie zdjęcie zdjęcie zdjęcie zdjęcie zdjęcie zdjęcie zdjęcie zdjęcie zdjęcie zdjęcie zdjęcie zdjęcie zdjęcie zdjęcie zdjęcie zdjęcie zdjęcie zdjęcie zdjęcie zdjęcie zdjęcie zdjęcie zdjęcie zdjęcie zdjęcie zdjęcie zdjęcie zdjęcie zdjęcie zdjęcie zdjęcie zdjęcie zdjęcie zdjęcie zdjęcie zdjęcie zdjęcie zdjęcie zdjęcie zdjęcie zdjęcie zdjęcie zdjęcie

Lokalizacja

Kontakt