Menu

Pokoje Gościnne Złota Rybka

Dom jednorodzinny z pokojami gościnnymi z łazienkami78-100 Kołobrzeg   woj. zachodniopomorskie
ul. Kazimierza Wielkiego 4 

tel. (94) 352-73-03 , tel. 601-582-585


strona www: strona www  

email: email     zobacz obiekt na mapie: mapa

Obsługa w językach:
zobacz zdjęcia
zobacz zdjęcia
zobacz zdjęcia
zobacz zdjęcia
zobacz zdjęcia
zobacz zdjęcia
zobacz zdjęcia
zobacz zdjęcia
zobacz zdjęcia
zobacz zdjęcia
Opis
Dom z pokojami gościnnymi "Złota Rybka" w Kołobrzegu położony jest w zacisznej dzielnicy willowej, otoczonej zielenią, blisko centrum miasta. Do centralnie zlokalizowanej Starówki kołobrzeskiej, uroczej dzielnicy częściowo zabytkowej, a częściowo stylizowanej zabudowie starówkowej jest ok. 15 - 20 min. spaceru. Od nadmorskiego pasa dzieli ok. 20 - 25min. spaceru. W odległości ok. 300m znajduje się duży sklep samoobsługowy, gdzie niedrogo można nabyć niezbędne produkty żywnościowe.

Teren posesji jest ogrodzony. Jest możliwość bezpłatnego parkowania samochodu na posesji lub przed domem. Pokoje znajdują się w skrzydle domu jednorodzinnego i posiadają niekrępujące wyjścia bezpośrednio na zewnątrz budynku. Pokoje na piętrze posiadają szeroki balkon, na którym stoją stoliki i krzesełka. Z pokoi na parterze wychodzi się na taras, gdzie również są stoliki i krzesełka ogrodowe. W ogrodzie jest możliwość grillowania.

Na terenie posesji znajduje się altanka wyposażona w duży grill oraz stoły i ławy. Jest to znakomite miejsce do przygotowania posiłku i miłego spędzenia czasu wśród zieleni.

Info-Grafika
Galeria
zdjęcie zdjęcie zdjęcie zdjęcie zdjęcie zdjęcie zdjęcie zdjęcie zdjęcie zdjęcie
Opinie
Brak opinii
Dodaj opinie
Imię i Nazwisko
EMail
Miejscowość
Ocena
Treść


Formularz Kontaktowy