Opis

Domki Letniskowe Dorotka serdecznie Państwa zapraszamy.

Są to dwa drewniane domki wypoczynkowe, leżące w zacisznej okolicy Kopalina/Lubiatowa na skraju pięknego sosnowego lasu (100m), bogatego w runo leśne przez który prowadzi malownicza ścieżka pieszo - rowerowa na jedną z najpiękniejszych plaż polskiego wybrzeża (1800m).

Do dyspozycji naszych Gości przygotowaliśmy 10 miejsc noclegowych.

Każdy domek może ugościć max. 5 osób.

Parking na 3 samochody.

Wszystko to znajduje się na posesji o powierzchni 1200m² otoczonej mnóstwem zieleni, która sprawi, że poczujesz się miło i przyjemnie.

Na parterze domku komfortowego znajdziecie przestronny pokój dzienny z otwartą, w pełni wyposażoną kuchnią oraz łazienkę. Po drewnianych, łagodnych schodach wejdziecie na poddasze gdzie znajdują się dwie sypialnie: większa, zawierająca łoże małżeńskie, mały tapczanik i wyjście na balkon; mniejsza, w której znajdziecie rozkładaną sofę.

Na parterze domku kompaktowego znajduje się pokój dzienny z wyposażoną kuchnią oraz łazienka. Na poddaszu znajdują się dwie sypialnie, obie z łóżkami małżeńskimi oraz łóżko jednoosobowe na antresoli. Wieczory możecie spędzać na dwóch dużych tarasach przy grillu. Do dyspozycji pozostają też meble ogrodowe.

W dni niepogody zachęcamy do korzystania z telewizji satelitarnej oraz szerokopasmowego łącza internetowego.
tło

Opinie

Na razie brak opinii

Galeria

zdjęcie zdjęcie zdjęcie zdjęcie zdjęcie zdjęcie zdjęcie zdjęcie zdjęcie zdjęcie zdjęcie zdjęcie zdjęcie zdjęcie zdjęcie zdjęcie zdjęcie zdjęcie zdjęcie

Lokalizacja

Kontakt