Opis

Oferuję Wam ofertę wypoczynku w korzystnym mikroklimacie, nasyconym jodem i zapachem sosen, w pobliżu morza (1200m) oraz jeziora Kopań (200 m) w otoczeniu pól na krańcu nadmorskiej wsi letniskowej.

Oferuję Państwu dwupokojowe domki letniskowe z łazienką, ogólnie dostępną kuchnię, miejsce do grillowania, plażowanie wśród zieleni w dużym ogrodzie, bezpłatny parking na terenie posesji, duży obszar zieleni wokół posesji.

Dodatkowo w pobliżu możecie Państwo spacerować po pięknym lesie, czystej i szerokiej plaży, możecie łowić na wędkę ryby w morzu i jeziorze, korzystać z odpłatnych lekcji jazdy konno w pobliskiej stadninie.
Ci z Was, którzy lubią piesze lub rowerowe eskapady, mogą udać się na wycieczkę szlakiem turystycznym do Jarosławca lub Darłówka, w którym znajduje się jedyny w Europie park wodny z naturalną morską wodą. W odległym o 2 km Cisowie możecie obejrzeć największą w Polsce fermę wiatrową.

  • Minimalny termin pobytu 7 dni
  • Doba hotelowa kończy się o godzinie 10:00
  • Doba hotelowa rozpoczyna się o godzinie 14:00
  • Zameldowanie i rozliczenie następuje w dniu przyjazdu
  • W razie skracania pobytu nie ma zwrotu pieniędzy
  • Zadatek w wysokości 25% całkowitej opłaty należy przysłać w ciągu tygodnia na nasz adres przekazem pocztowym. Jest on potwierdzeniem rezerwacji. W przypadku zwłoki rezerwacja jest nieaktualna
* Nie przyjmujemy żadnych zwierząt
tło

Opinie

Na razie brak opinii

Galeria

zdjęcie zdjęcie zdjęcie zdjęcie zdjęcie zdjęcie zdjęcie zdjęcie zdjęcie zdjęcie zdjęcie zdjęcie zdjęcie zdjęcie zdjęcie zdjęcie zdjęcie zdjęcie zdjęcie zdjęcie zdjęcie zdjęcie zdjęcie zdjęcie zdjęcie zdjęcie zdjęcie zdjęcie zdjęcie zdjęcie zdjęcie zdjęcie zdjęcie zdjęcie zdjęcie zdjęcie zdjęcie zdjęcie zdjęcie zdjęcie zdjęcie zdjęcie zdjęcie zdjęcie zdjęcie zdjęcie zdjęcie zdjęcie zdjęcie zdjęcie zdjęcie zdjęcie zdjęcie zdjęcie

Lokalizacja

Kontakt