Menu

Wczasy w siodle nad morzem81-198 Kosakowo Mosty  woj. pomorskie
ul. Szkolna 7 

tel. 501-154-385


strona www: strona www  

email: email     zobacz obiekt na mapie: mapa

Obsługa w językach:
zobacz zdjęcia
zobacz zdjęcia
zobacz zdjęcia
zobacz zdjęcia
Opis
Zapraszamy młodzież i dorosłych na 7 dniowe wczasy w siodle.

Stajnia MUSTANG działa od 1993 roku, zajmując się rekreacją jak i sportem.

Stajnia położona jest nad morzem na terenie zespołu pałacowo - parkowego w Mostach, który jest historyczną ozdobą regionu w o otulinie rezerwatu przyrody, w pobliżu malowniczych klifów, oraz puszczy Dażlubskiej. . Zakwaterowanie w Hotelu Dworek Osada Wędrowca tuż przy stajni, położonym przy pięknym nadmorskim klifie. W każdym pokoju znajduje się łazienka z prysznicem, TV oraz wygodne, szerokie łóżka.

Oferujemy wakacje w siodle, naukę jazdy konnej zarówno dla osób początkujących jak i zaawansowanych. Posiadamy dobrze ułożone, spokojne i chętne do pracy konie wielkopolskie z domieszką krwi angielskiej i dońskiej, które zapewnią każdemu jeźdźcowi satysfakcję z jazdy. Nasze konie niejednokrotnie brały udział w paradach na terenie Trójmiasta oraz były wypożyczane do filmów. W zależności od umiejętności i posiadanej wiedzy jeźdźca, uczymy obejścia się z koniem (czyszczenie, karmienie, siodłanie, kiełzanie itp. ), prowadzimy jazdy na maneżu, ćwiczenia na loży oraz wyjazdy w teren. Do tych ostatnich zaliczają się wyjazdy na plażę lub lasów. Nie wykluczamy również udziału w kilkugodzinnym rajdzie dla bardziej zaawansowanych. Do jednego z ciekawszych należy rajd do Baru Country w Żelistrzewie, który od wielu lat jest miejscem spotkań cowboyów i motocyklistów.

Mamy możliwość wypożyczenia (oczywiście bezpłatnego) całego sprzętu jeźdźca tj. kasku, sztylp, palcatów. Bardzo urozmaicone Tereny prowadzą po plażach, klifach lasach, wzgórzach kępy oksywskiej i puckiej.
Cennik
Cennik:
  • 1150 zł 7dni 7 godzin jazdy
  • 1450 zł 7 dni 14 godzin jazdy
w tym:
  • zakwaterowanie w hotelu
  • pełne wyżywienie
  • 1 lub 2h jazdy konnej dziennie pod okiem instruktorów, w tym wyjazdy w teren - zajęcia w stajni - wypady nad morze, pikniki, zabawy przy ogniskach - możliwość ciągłego przebywania z końmi
Organizujemy
Dodatkowe możliwość
  • lekcje pływania na windsurfingu
  • spływ kajakowy
  • dodatkowe jazdy w cenie:
  • 1 godz terenu lub jazdy na maneżu 60 zł, lonża min - 30 zł

Info-Grafika
Galeria
zdjęcie zdjęcie zdjęcie zdjęcie
Opinie
Brak opinii
Dodaj opinie
Imię i Nazwisko
EMail
Miejscowość
Ocena
Treść


Formularz Kontaktowy