Opis

Ośrodek Wypoczynkowy Delfin to trzy niezależne budynki o możliwości noclegu do 240 osób. Położone są w odległości 300 metrów od centrum miasta (idąc drogą przez park) i 150 metrów od morza w ustronnej części Krynicy Morskiej przy ulicy Teleexpressu 9. Ośrodek położony jest na szczycie wzniesienia i otoczony sosnowym lasem, przez co pozbawiony jest obecności komarów. Ośrodek Krynica Morska

W Delfinie A znajdują się pokoje typu studio, samodzielne pokoje 2 - osobowe oraz pokoje typu lux.

W Delfinie B mieszczą się trzy nowe apartamenty, recepcja, stołówka oraz kawiarenka, w której można miło spędzić czas przy kawie i słodkim poczęstunku.

Delfin C to samodzielne pokoje i dwa pokoje lux. W każdym znajdują się: telewizor, czajnik elektryczny, komplet ręczników, szklanki i talerzyki.

Aby Państwa pobyt był udany nasz Ośrodek wyposażyliśmy w mini biblioteczkę, akcesoria plażowe (leżaki i parawany oraz kijki nordic - walking dostępne do nieodpłatnego wypożyczenia/za kaucją zwrotną). W recepcji istnieje możliwość wypożyczenia żelazka i deski do prasowania. W budynkach działa bezprzewodowa sieć internetowa.

Dla naszych najmłodszych przygotowaliśmy moc atrakcji między innymi place zabaw, boisko do siatkówki, ale przede wszystkim pokój wypełniony po brzegi zabawkami gdzie pod okiem animatorów będą mogli bawić się a Państwo mieć czas dla siebie.
tło

Opinie

Na razie brak opinii

Galeria

zdjęcie zdjęcie zdjęcie zdjęcie zdjęcie zdjęcie zdjęcie zdjęcie zdjęcie zdjęcie zdjęcie zdjęcie zdjęcie zdjęcie zdjęcie zdjęcie

Lokalizacja

Kontakt