Opis

Pensjonat MiraMar obiekt turystyczny w standardzie hotelowym.

Obiekt położony jest z dala od ulicy, dzięki czemu panuje w nim cisza i spokój. Z niektórych pokoi można rozkoszować się widokiem na malowniczy Zalew Wiślany.

Pokoje urządzone są w nowoczesnym, marynistycznym stylu. W każdym pokoju znajduje się łoże małżeńskie 140x200, nowoczesna łazienka, lodówka hotelowa/mini bar, zestaw do parzenia kawy i herbaty, telewizor LCD 32", biurko, moskitiera w oknie, rolety zaciemniające w oknach.

Dodatkowo w recepcji dostępne są: suszarki do włosów, zestaw do prasowania i leżaki plażowe. Wnętrza zostały zaprojektowane tak aby każdy poczuł się u nas wyjątkowo.

Bezpieczeństwo gwarantuje całodobowy monitoring oraz wejście do obiektu za pomocą kart zbliżeniowych. W obiekcie serwowane są wyśmienite śniadania przygotowywane zawsze ze świeżych produktów a w okresach świątecznych serwujemy również obiady i kolacje.

Dysponujemy salą konferencyjną na 70 os oraz salą bankietową na 60 os.

Miejsca postojowe są monitorowane - wymagana rezerwacja miejsca postojowego przed przyjazdem.
tło

Opinie

Na razie brak opinii

Galeria

zdjęcie zdjęcie zdjęcie zdjęcie zdjęcie zdjęcie zdjęcie zdjęcie zdjęcie zdjęcie zdjęcie zdjęcie zdjęcie zdjęcie zdjęcie zdjęcie zdjęcie zdjęcie zdjęcie zdjęcie zdjęcie zdjęcie zdjęcie zdjęcie zdjęcie zdjęcie zdjęcie zdjęcie zdjęcie zdjęcie zdjęcie zdjęcie zdjęcie zdjęcie zdjęcie zdjęcie zdjęcie zdjęcie zdjęcie zdjęcie zdjęcie

Lokalizacja

Kontakt