Holiday Camping

Witamy w Ośrodku Wczasów Rodzinnych76-002 Łazy   woj. zachodniopomorskie
ul. Leśna 18 

tel. 606-611-586 , tel. (94) 343-00-55


strona www:   

email:     zobacz obiekt na mapie:

Obsługa w językach:
Info2010
Serdecznie Witamy Państwa w Ośrodku Wczasów Rodzinnych Holiday Camping położonego w malowniczej miejscowości Łazy, zaledwie 100m od pięknej piaszczystej plaży Morza Bałtyckiego.

Holiday Camping to atrakcyjna baza noclegowa dla 160 osób. Do dyspozycji naszych Gości oddajemy 30 komfortowych i ekskluzywnych domków campingowych oraz 13 pokoi o wysokim standardzie w nowo otwartym Pensjonacie. Obiekt jest ogrodzony, zapewniając bezpieczny wypoczynek wszystkim przebywającym na jego terenie. Posiadamy parking samochodowy, atestowany plac zabaw dla dzieci, rożne formy rozrywki oraz bezprzewodowe łącze Internetowe. Dopełnieniem naszej oferty jest wyśmienita kuchnia serwowanych w naszej Restauracji śniadań oraz obiadokolacji.

Atutem Holiday Camping jest wyjątkowa lokalizacja bowiem Łazy to niewielka miejscowość nadmorska z piękną szeroką plażą, którą można podziwiać z tarasu widokowego przy głównym wejściu nad morze, położona 6 km na wschód od Unieścia i 20 km na północ od Koszalina, na mierzei pomiędzy Morzem Bałtyckim a jeziorem Jamno. Sąsiedztwo pięknych sosnowych lasów (Rezerwat Przyrody ŁAZY) i jezior umożliwiających wędkowanie, stwarzają doskonałe warunki do wypoczynku. Panuje tu swoisty mikroklimat wskazany dla osób ze schorzeniami górnych dróg oddechowych i alergią. Przez Łazy biegnie pieszy szlak turystyczny nadmorski od Łeby do Dźwirzyna, zaczyna się też tu szlak turystyczny do Koszalina.

Tereny przylegające do miejscowości charakteryzuje wyjątkowo czyste powietrze, ciekawe krajobrazy oraz rzadkie okazy roślin. Od września 2007 r. lasy i bagna w okolicach Łaz, Osiek i Iwięcina są prawnie chronionym Rezerwatem Przyrody Łazy.
Opis
Holiday Camping położony w malowniczej miejscowości Łazy, zaledwie 100 m od piaszczystej plaży Morza Bałtyckiego. Holiday Camping to atrakcyjna baza noclegowa dla 160 osób. Do dyspozycji naszych Gości oddajemy 30 komfortowych i ekskluzywnych domków kempingowych w pełni wyposażonych i 12 pokoi 2 - 4 osobowych z łazienkami i TV w nowo otwartym pensjonacie. Teren ośrodka jest bezpieczny i ogrodzony, gdzie znajduje się parking samochodowy, sklep spożywczo przemysłowy, przestronny plac zabaw dla dzieci, wypożyczalnia rowerów. Ponadto na życzenie klienta organizujemy wycieczki quadami (quad safari), wieczorki taneczne, karaoke, dla najmłodszych zabawy z klaunami. Dostęp do bezprzewodowego łącza internetowego i wiele innych atrakcji. Zapewniamy miłą obsługę niezapomniane chwile Zapraszamy.

Ceny już
  • od 35 zł osobodoba w pokojach
  • od 130 zł domek 4 - osobowy
Organizujemy
Na życzenie klienta organizujemy
  • wycieczki quadami (quad safari)
  • karaoke
  • wieczorki taneczne
  • wiele innych atrakcji
Film

Info-Grafika
Galeria
Opinie
Brak opinii
Dodaj opinie
Imię i Nazwisko
EMail
Miejscowość
Ocena
Treść


Formularz Kontaktowy