Menu

Holiday Camping

Witamy w Ośrodku Wczasów Rodzinnych

Cena od: 30 do morza: 50m

76-002 Łazy   woj. zachodniopomorskie
ul. Leśna 16 

tel. 606-611-586 , tel. (94) 343-00-55 , tel. 600-109-106


strona www: strona www   strona www: strona www  

email: email     zobacz obiekt na mapie: mapa

Obsługa w językach:
zobacz zdjęcia
zobacz zdjęcia
zobacz zdjęcia
zobacz zdjęcia
zobacz zdjęcia
zobacz zdjęcia
zobacz zdjęcia
zobacz zdjęcia
Opis
Serdecznie Witamy Państwa w Ośrodku Wczasów Rodzinnych Holiday Camping położonego w malowniczej miejscowości Łazy, zaledwie 100m od pięknej piaszczystej plaży Morza Bałtyckiego.

Holiday Camping to atrakcyjna baza noclegowa dla 160 osób. Do dyspozycji naszych Gości oddajemy 30 komfortowych i ekskluzywnych domków campingowych oraz 13 pokoi o wysokim standardzie w nowo otwartym Pensjonacie. Obiekt jest ogrodzony, zapewniając bezpieczny wypoczynek wszystkim przebywającym na jego terenie. Posiadamy parking samochodowy, atestowany plac zabaw dla dzieci, rożne formy rozrywki oraz bezprzewodowe łącze Internetowe. Dopełnieniem naszej oferty jest wyśmienita kuchnia serwowanych w naszej Restauracji śniadań oraz obiadokolacji.

Atutem Holiday Camping jest wyjątkowa lokalizacja bowiem Łazy to niewielka miejscowość nadmorska z piękną szeroką plażą, którą można podziwiać z tarasu widokowego przy głównym wejściu nad morze, położona 6 km na wschód od Unieścia i 20 km na północ od Koszalina, na mierzei pomiędzy Morzem Bałtyckim a jeziorem Jamno. Sąsiedztwo pięknych sosnowych lasów (Rezerwat Przyrody ŁAZY) i jezior umożliwiających wędkowanie, stwarzają doskonałe warunki do wypoczynku. Panuje tu swoisty mikroklimat wskazany dla osób ze schorzeniami górnych dróg oddechowych i alergią. Przez Łazy biegnie pieszy szlak turystyczny nadmorski od Łeby do Dźwirzyna, zaczyna się też tu szlak turystyczny do Koszalina.

Tereny przylegające do miejscowości charakteryzuje wyjątkowo czyste powietrze, ciekawe krajobrazy oraz rzadkie okazy roślin. Od września 2007 r. lasy i bagna w okolicach Łaz, Osiek i Iwięcina są prawnie chronionym Rezerwatem Przyrody Łazy.
Domki letniskowe
Holiday Golden Resort to idealne miejsce na wypoczynek, oferujące szeroki wachlarz komfortowych i bogato wyposażonych domków letniskowych w Łazach. W swojej ofercie Do wyboru posiadamy samodzielne domki holenderskie 4 i 6 osobowe o różnym standardzie, dostosowane do potrzeb każdego lokatora. Poszukujesz wyjątkowego miejsca na samotny wypoczynek? A może potrzebujesz noclegu dla rodziny oraz znajomych? Postaw na funkcjonalne i ergonomiczne wnętrza, oferowane przez Holiday Golden Resort.
Organizujemy
Na życzenie klienta organizujemy
  • wycieczki quadami (quad safari)
  • karaoke
  • wieczorki taneczne
  • wiele innych atrakcji

Info-Grafika
Galeria
zdjęcie zdjęcie zdjęcie zdjęcie zdjęcie zdjęcie zdjęcie zdjęcie
Filmy
Opinie
Brak opinii
Dodaj opinie
Imię i Nazwisko
EMail
Miejscowość
Ocena
Treść


Media Społecznościowe
Formularz Kontaktowy