Menu

Ośrodek Kolonijno-Wczasowy Słoneczko

Ośrodek Kolonijno Wczasowy Słoneczko84-360 Łeba   woj. pomorskie
ul. Brzozowa 14 

tel. (59) 866-15-64 , tel. (32) 258-71-72


strona www: strona www  

email: email     zobacz obiekt na mapie: mapa

Obsługa w językach:
zobacz zdjęcia
zobacz zdjęcia
zobacz zdjęcia
zobacz zdjęcia
zobacz zdjęcia
zobacz zdjęcia
zobacz zdjęcia
zobacz zdjęcia
Opis
Słoneczko w Łebie, blisko centrum, z dala od ruchliwej drogi, na ogrodzonym, dobrze zagospodarowanym i zielonym terenie o powierzchni 10.000 m², w odległości ok. 300m od plaży.

Gości kwaterujemy w dwóch parterowych, murowanych, ogrzewanych budynkach po generalnym remoncie oraz jednym piętrowym, nowo wybudowanym.

Pokoje 4 i 5 osobowe z pełnym węzłem sanitarnym, wyposażone w nowe, gustowne i estetyczne meble (tapczany jednoosobowe, część pokoi z jednym łóżkiem piętrowym, szafę, szafki nocne, stolik, krzesła).

Do dyspozycji naszych Gości oddajemy: jadalnię, salę ze sprzętem RTV, telewizją kablową, ze sprzętem nagłaśniającym do organizacji dyskotek, imprez karaoke oraz projekcji filmów, salę gimnastyczną wyposażoną w drabinki, materace i sprzęt sportowy, 5 sal z telewizorem oraz z tablicą, przystosowanych do zajęć dydaktycznych dla 25 uczniów każda z nich, gabinet lekarski oraz izolatki dla chorych dzieci, bibliotekę z bogatym księgozbiorem, kawiarenkę internetową (14 komputerów), 50 rowerów (w okolicy znajdują się dobrze oznakowane ścieżki rowerowe, dające możliwość atrakcyjnych wypraw).

Na terenie obiektu znajdują się ponadto: 3 boiska do siatkówki plażowej, 2 boiska wielofunkcyjne z nawierzchnią z trawy syntetycznej (koszykówka, siatkówka, tenis, kometki), 5 stołów do tenisa, sklepik, nowy plac zabaw i zadaszony krąg ogniskowy.

Zaplanuj wczasy nad morzem w naszym ośrodku.

Info-Grafika
Galeria
zdjęcie zdjęcie zdjęcie zdjęcie zdjęcie zdjęcie zdjęcie zdjęcie
Filmy
Opinie
Brak opinii
Dodaj opinie
Imię i Nazwisko
EMail
Miejscowość
Ocena
Treść


Media Społecznościowe
Formularz Kontaktowy