Opis

Proponujemy Państwu na wypoczynek nasz domek letniskowy Sosenka, który położony jest nad morzem, w niewielkiej miejscowości Łukęcin.

Jeśli preferujesz gwar miasta, hałas i zgiełk - na pewno tu nie przyjeżdżaj. Jeśli szukasz ciszy, spokoju i ucieczki od codziennej bieganiny - to miejsce jest dla Ciebie Domek znajduje się na ogrodzonej działce, gdzie są urządzone 2 miejsca parkingowe, taras, trawa, roślinność i niesamowity widok na las. Wewnątrz na parterze jest salon z aneksem kuchennym i łazienka z wanną, na piętrze są 3 sypialnie - w małżeńskiej łóżko dwuosobowe, w pozostałych pokojach po 2 łóżka jednoosobowe. Na piętrze jest duża łazienka z prysznicem. Kuchnia jest kompletnie wyposażona, wszystkie sprzęty są nowe, wysoki standard. W salonie kominek, podgrzewana podłoga na całym parterze. W salonie rozkładany dwuosobowy narożnik, na życzenie rozstawimy łóżeczko dziecięce w sypialni rodziców.

Wspaniała lokalizacja.
tło

Opinie

Na razie brak opinii

Galeria

zdjęcie zdjęcie zdjęcie zdjęcie zdjęcie zdjęcie zdjęcie zdjęcie zdjęcie zdjęcie zdjęcie zdjęcie zdjęcie zdjęcie zdjęcie zdjęcie zdjęcie zdjęcie zdjęcie zdjęcie zdjęcie zdjęcie zdjęcie zdjęcie zdjęcie

Lokalizacja

Kontakt