Opis

Dom wypoczynkowy POLANA zaprasza Państwa do wypoczynku w wygodnie urządzonych pokojach oraz apartamentach.

Obiekt składa się z czterech jednopiętrowych budynków o nazwach: "Sosna", "Topola", "Jodła", "Brzoza" i "Akacja", w którym znajduje się restauracja, bar, kawiarnia, sala konferencyjna oraz pokoje.

Obecnie do dyspozycji są pokoje o standardzie A i B. Standard A to zmodernizowane i wygodne pomieszczenia wyposażone w łazienkę, telewizor i lodówkę. Apartamenty składające się z sypialni, pokoju pobytowego i tarasu (na parterze) wyposażone są w aneks kuchenny. W pozostałych pawilonach "Topola", "Jodła" i "Brzoza" - standard B - (czynnymi głównie w sezonie letnim).

Dysponujemy 50 - cioma 2,3 - i - 4 osobowymi pokojami ze wspólnym węzłem sanitarnym dla 5 pokoi. W każdym pokoju znajduje się umywalka.

Na całkowicie ogrodzonym terenie znajduje się pole do gry w piłkę siatkową lub kometkę, plac zabaw, piaskownica dla małych dzieci.

50 miejsc parkingowych.
tło

Opinie

Na razie brak opinii

Galeria

zdjęcie zdjęcie zdjęcie zdjęcie zdjęcie zdjęcie zdjęcie zdjęcie zdjęcie zdjęcie zdjęcie zdjęcie zdjęcie zdjęcie zdjęcie zdjęcie zdjęcie zdjęcie zdjęcie zdjęcie zdjęcie zdjęcie zdjęcie zdjęcie zdjęcie zdjęcie zdjęcie zdjęcie zdjęcie zdjęcie zdjęcie zdjęcie zdjęcie zdjęcie zdjęcie zdjęcie zdjęcie zdjęcie zdjęcie zdjęcie zdjęcie zdjęcie zdjęcie zdjęcie zdjęcie

Lokalizacja

Kontakt