Opis

Ośrodek Wczasowy "Wrzos" w Łukęcinie jest doskonałym miejscem całorocznego wypoczynku dla osób ceniących ciszę i spokój oraz piękno obcowania z przyrodą. Położony jest na terenie lasu iglastego w odległości około 200 m od morza.

Do dyspozycji gości apartamenty oraz pokoje 1,2 i 3 osobowe z pełnym węzłem sanitarnym, balkonem, TV i telefonem. Ośrodek posiada 190 miejsc noclegowych. Na terenie Ośrodka jest stołówka i kawiarnia. Dodatkowo naszym gościom polecamy: saunę, siłownię, bicze wodne i jaccuzi. Gabinet odnowy biologicznej oferuje: masaże - lecznicze i odchudzające, hydrocolonoterapię - oczyszczanie jelita grubego z toksyn i złogów, irydologię - określenie stanu zdrowia na podstawie tęczówki, zabiegi kosmetyczne, diety - oczyszczające organizm.

Ośrodek dysponuje również salą bankietowo - konferencyjną z drink barem, która mieści około 200 osób w wersji kinowej oraz 3 sale różnej wielkości mieszczące od 20 - 50 osób, czytelnię oraz bibliotekę. Posiadamy bilardy, cymbergaja, stoły do ping - ponga, kort tenisowy, miejsce do grillowania oraz mini plac zabaw dla dzieci. W pobliżu stadnina koni i pole golfowe. Organizujemy: konferencje, wczasy, pobyty świąteczne, bale sylwestrowe itp.

Posiadamy na terenie ośrodka ogrodzony parking. Zapraszamy przez cały rok.
tło

Opinie

Na razie brak opinii

Galeria

zdjęcie zdjęcie zdjęcie zdjęcie zdjęcie zdjęcie zdjęcie zdjęcie zdjęcie zdjęcie zdjęcie zdjęcie zdjęcie zdjęcie zdjęcie zdjęcie zdjęcie zdjęcie zdjęcie zdjęcie zdjęcie zdjęcie zdjęcie zdjęcie zdjęcie zdjęcie zdjęcie

Lokalizacja

Kontakt