Opis

W obiekcie znajdują się pokoje dwuosobowe, dwuosobowe z dostawką oraz komfortowe czteroosobowe apartamenty, złożone z dwóch pomieszczeń (pokój dzienny i sypialnia).

Obiekt dysponuje strefą SPA i wellness, dwoma salami konferencyjnymi, salą z bilardem i kącikiem zabaw dla dzieci, drink barem. Na jego terenie znajduje się bezpłatny, niemonitorowany parking oraz plac zabaw dla dzieci. W całym obiekcie funkcjonuje bezpłatny dostęp do bezprzewodowej sieci Wi-Fi.

W pokojach są wykładziny i znajdują się w nich wygodne łoża małżeńskie pojedyncze lub oddzielne oraz pojemne i komfortowe meble. Każdy pokój posiada balkon, łazienkę z kabiną natryskową oraz z suszarką, telewizor LCD z kanałami TV naziemnej oraz TV-Sat oraz lodówkę. W pokojach są bezpłatne zestawy kosmetyków i ręczniki - wymieniane bezpłatnie co 3 dni lub wymieniane codziennie za dodatkową opłatą (10 zł komplet). Pokoje są codziennie odświeżane.

W holach na każdym piętrze są ogólnie dostępne czajniki. Pomieszczenie do prasowania znajduje się na II piętrze. Szlafroki i sprzęt plażowy do odpłatnego wypożyczenia w recepcji.

Obiekt jest wyposażony w windę.

We wszystkich pokojach obowiązuje bezwzględny zakaz palenia.
tło

Opinie

Na razie brak opinii

Galeria

zdjęcie zdjęcie zdjęcie zdjęcie zdjęcie zdjęcie zdjęcie zdjęcie zdjęcie zdjęcie zdjęcie

Lokalizacja

Kontakt