Agata Kotzem

Opis

Zapraszamy Państwa do naszych pokoi gościnnych, gdzie znajdziecie możliwość spokojnego wypoczynku.

Oferujemy Państwu wakacje w miłej i jadłodajnie atmosferze. Nasz dom położony jest w Międzywodziu, wyjątkowej części Polski na Wyspie Wolin. Tu znajdziecie Państwo jedną z najczystszych i najszerszych plaż piaszczystych nad Bałtykiem.

Gości przyjmujemy już od ponad 10 lat, w okresie od maja do października. Wielu osobom tak bardzo odpowiada atmosfera panująca w naszym domu, że wracają co roku, czując się jak u siebie.

Dysponujemy 10 pokojami 2 - lub 3 - osobowymi. Pięć z nich znajduje się na parterze, pięć na piętrze. Każdy pokój ma osobne wejście z podwórka lub tarasu.

W każdym pokoju łazienka, telewizor oraz miejsce do przygotowania posiłku, wyposażone w lodówkę, zastawę stołową, czajnik. Jednym słowem jest wszystko co potrzebne na wczasach.

Naszym głównym atutem są śniadania, oferowane w lipcu i sierpniu. Są one podawane w formie szwedzkiego stołu. Szeroki i urozmaicony wybór potraw, a także możliwość dostosowania do indywidualnych potrzeb gości, sprawi iż każdy, nawet najbardziej wymagający, znajdzie coś dla siebie.

Do dyspozycji gości jest również ogrodzone podwórko, miejsce do grillowania oraz sprzęt plażowy. Zapewniamy nieodpłatne miejsca parkingowe dla wszystkich samochodów.
tło

Opinie

Na razie brak opinii

Media Społecznościowe

Galeria

zdjęcie zdjęcie zdjęcie zdjęcie zdjęcie zdjęcie zdjęcie zdjęcie zdjęcie zdjęcie zdjęcie zdjęcie zdjęcie zdjęcie zdjęcie zdjęcie zdjęcie zdjęcie zdjęcie zdjęcie zdjęcie zdjęcie zdjęcie zdjęcie zdjęcie zdjęcie zdjęcie zdjęcie zdjęcie

Lokalizacja

Kontakt