Domki letniskowe72-500 Międzyzdroje Wapnica  woj. zachodniopomorskie
ul. Pogodna 7 

tel. (91) 321-02-16 , tel. 602-791-433 , tel. 602-684-568
email:     zobacz obiekt na mapie:

Obsługa w językach:
Opis
Zapraszamy na niezapomniany wypoczynek w malowniczo położonej Wapnicy. Miejscowości położonej nad Zalewem Szczecińskim, 6 km od Międzyzdrojów.

Do dyspozycji gości oddajemy trzy 4 - os drewniane domki letniskowe. Domki są dwupokojowe, posiadają aneks kuchenny i łazienkę. Każdy domek posiada swój niezależny taras i miejsce do grillowania.

Domki usytuowane są na terenie Wolińskiego Parku Narodowego, wśród zieleni daleko od zgiełku zatłoczonych kurortów. Możecie się Państwo u nas upajać pięknem przyrody, śpiewem ptaków. Teren jest duży, ogrodzony i bezpieczny. W okolicy wiele malowniczo rozciągających się szlaków pieszych i rowerowych.

Istnieje możliwość odpłatnego wypożyczenia rowerów. W odległości 500m od naszej posesji znajduje się urocze Jeziorko Turkusowe. które uznane jest za rezerwat krajobrazowy, unikalny w skali Polski, a także Europy. Należy do najczęściej odwiedzanych miejsc na Wyspie Wolin.

Okolice to również raj dla wędkarzy - istnieje możliwość wypożyczenia łodzi. Na terenie Wapnicy mieszczą się liczne smażalnie, stołówki oraz dobrze zaopatrzone sklepy spożywcze. W oddalonych o 6 km Międzyzdrojach znajdziecie Państwo wiele atrakcji kulturalnych i rozrywkowych, u nas natomiast znajdziecie ciszę i przede wszystkim spokój.

Info-Grafika
Galeria
Opinie
Brak opinii
Dodaj opinie
Imię i Nazwisko
EMail
Miejscowość
Ocena
Treść


Formularz Kontaktowy