Wynajem pokoi gościnnych - Międzyzdroje

Opis

Nasza kwatera prywatna położona jest około 7 - 8 minut drogi od plaży oraz niedaleko od centrum Międzyzdrojów, w miejscu wolnym od miejskiego kurzu i spalin. To idealna oferta dla osób poszukujących odpoczynku i spokoju po całorocznej pracy.

Dysponujemy w sumie 14 miejscami noclegowymi w pokojach 2,3,4 - osobowych, oraz aneksem kuchennym, w którym do dyspozycji gości jest lodówka, czajnik elektryczny oraz podstawowe naczynia. W odległości kilku metrów od pokoi usytuowane są dwie łazienki z natryskami oraz dwa WC. Ponadto pokoje wyposażone są w umywalki. Bezpłatne miejsce do parkowania samochodów na terenie posesji. W pobliżu znajduje się kilka stołówek z możliwością całodziennego wyżywienia.

W okolicy atrakcyjne miejsca do zwiedzania, które watro zobaczyć będąc w Międzyzdrojach, począwszy od Rezerwatu Żubrów położonego od naszego domu ok. 20 min drogi, następnie Muzeum Wolińskiego Parku Narodowego, Kawcza Góra, Punkt widokowy na morze, Jeziorko Turkusowe wraz ze Wzgórzem Zielonka oraz jeszcze wiele, wiele innych. Do najbliższego sklepu spożywczego - 1 min, do piekarni z cieplutkim chlebem - 1 min, do sklepu monopolowego - 1,5 min, do najbliższej i zawsze przez nas polecanej jadłodajni - 3 min. W Międzyzdrojach wszędzie jest blisko.

Serdecznie zapraszamy.
tło

Opinie

Na razie brak opinii

Lokalizacja

Kontakt