Opis

Apartamenty nad morzem Resort Mielenko położone są na końcu miejscowości, z dala od zgiełku i hałasu typowego dla nadmorskich miejscowości, ale też ze wszystkimi atrakcjami w zasięgu ręki. Jest to wolnostojący domek na dużej ogrodzonej działce z miejscami parkingowymi, w którym znajdują się 2 apartamenty do wynajęcia (Marco Polo i Marine).

Jedyny w swoim rodzaju mikroklimat, szeroka, czysta i spokojna plaża (do zejścia ok. 300 m), dookoła sielskie łąki i 150 - letnia lipowa aleja prowadząca przez całe miasteczko w kierunku Mielna - tak wyobrażamy sobie ucieczkę od codzienności. Jednocześnie znajdujemy tu wszystkie udogodnienia: świetnie zaopatrzony sklep, smażalnia ryb, duży plac zabaw dla dzieci, a samo Mielenko jest dobrym punktem wypadowym do zwiedzania okolicy. To idealne noclegi nad morzem.

Resort Mielenko to obiekt całoroczny. Nasi Goście mają do dyspozycji miejsca parkingowe, kilka rowerów, trampolinę i wiele zabawek dla dzieci, umeblowany taras z grillem, internet Wi-Fi oraz wiele innych udogodnień. To apartament nad morzem o jakim marzyliście.

Gościom Resortu Mielenko oferujemy 20% zniżki w naszych restauracjach w Mielnie - smażalnia Wielki Błękit (pyszne ryby z własnego kutra) oraz Mega Bistro (domowe śniadania, obiady i kolacje).
tło

Opinie

Na razie brak opinii

Media Społecznościowe

Galeria

zdjęcie zdjęcie zdjęcie zdjęcie zdjęcie zdjęcie zdjęcie zdjęcie zdjęcie zdjęcie zdjęcie

Lokalizacja

Kontakt