Menu

Apartamenty Resort Mielenko76-032 Mielenko   woj. zachodniopomorskie
ul. Wierzbowa 17 

tel. 791-813-840


strona www: strona www  

email: email     zobacz obiekt na mapie: mapa

Obsługa w językach:angielski
zobacz zdjęcia
zobacz zdjęcia
zobacz zdjęcia
zobacz zdjęcia
zobacz zdjęcia
zobacz zdjęcia
zobacz zdjęcia
zobacz zdjęcia
zobacz zdjęcia
zobacz zdjęcia
zobacz zdjęcia
Opis
Apartamenty nad morzem Resort Mielenko położone są na końcu miejscowości, z dala od zgiełku i hałasu typowego dla nadmorskich miejscowości, ale też ze wszystkimi atrakcjami w zasięgu ręki. Jest to wolnostojący domek na dużej ogrodzonej działce z miejscami parkingowymi, w którym znajdują się 2 apartamenty do wynajęcia (Marco Polo i Marine).

Jedyny w swoim rodzaju mikroklimat, szeroka, czysta i spokojna plaża (do zejścia ok. 300 m), dookoła sielskie łąki i 150 - letnia lipowa aleja prowadząca przez całe miasteczko w kierunku Mielna - tak wyobrażamy sobie ucieczkę od codzienności. Jednocześnie znajdujemy tu wszystkie udogodnienia: świetnie zaopatrzony sklep, smażalnia ryb, duży plac zabaw dla dzieci, a samo Mielenko jest dobrym punktem wypadowym do zwiedzania okolicy. To idealne noclegi nad morzem.

Resort Mielenko to obiekt całoroczny. Nasi Goście mają do dyspozycji miejsca parkingowe, kilka rowerów, trampolinę i wiele zabawek dla dzieci, umeblowany taras z grillem, internet Wi-Fi oraz wiele innych udogodnień. To apartament nad morzem o jakim marzyliście.

Gościom Resortu Mielenko oferujemy 20% zniżki w naszych restauracjach w Mielnie - smażalnia Wielki Błękit (pyszne ryby z własnego kutra) oraz Mega Bistro (domowe śniadania, obiady i kolacje).
FaceBook

Info-Grafika
Galeria
zdjęcie zdjęcie zdjęcie zdjęcie zdjęcie zdjęcie zdjęcie zdjęcie zdjęcie zdjęcie zdjęcie
Filmy
Opinie
Brak opinii
Dodaj opinie
Imię i Nazwisko
EMail
Miejscowość
Ocena
Treść


Media Społecznościowe
Formularz Kontaktowy