Opis

Serdecznie zapraszamy do naszych domków letniskowych w Mielenkuk/ Mielna. KAMERALNOŚĆ i KOMFORT. Cztery nowowybudowane domki piętrowe z dużymi, w pełni zadaszonymi tarasami i place zabaw dla naszych najmłodszych gości.

Ofertę kierujemy w szczególności do rodzin i rodzin z dziećmi.
Tu spędzą Państwo swój wolny czas w niezapomniany sposób, w sprzyjającej relaksowi atmosferze, blisko morza, lasu oraz drobnoziarnistej, szerokiej plaży powszechnie uznawanej za najpiękniejszą w gminie Mielno.

Nasze, nowo wybudowane domki wykonane są z naturalnego, wysokiej klasy surowca, tj. drewna sosnowego i świerkowego, a zlokalizowane są z dala od ruchliwej ulicy bezpośrednio przy pieszej ścieżce prowadzącej do morza.

Każdy domek ma powierzchnię 55 m² + 12,5 m² i znajduje się w nim w pełni wyposażona kuchnia, łazienka oraz salon (na parterze), a także dwie niezależne i zamykane sypialnie na piętrze.

Wyposażenie:

P A R T E R
  • Salon: kanapa dwuosobowa rozkładana, stół, krzesła, radio, telewizor LCD, internet LTE, Wi-Fi, a na życzenie barierka zabezpieczająca na schody w trosce o naszych najmłodszych gości.
  • Aneks kuchenny: szafki kuchenne, płyta grzewcza, zlewozmywak, lodówka, mikrofalówka, czajnik elektryczny, komplet naczyń kuchennych, sztućce, garnki, patelnia, itp, kolorowe plastikowenaczynia i sztućce dla naszych najmłodszych gości.
  • Łazienka: kabina prysznicowa z hydromasażem o wymiarach 90x90 cm, szafka łazienkowa, regał, suszarka do włosów, lustro, umywalka, toaleta, nakładka na deskę sedesową i podnóżek (podest) dla naszych najmłodszych gości.
  • Taras w pełni zadaszony o powierzchni 12,5 m2: meble ogrodowe, grill, parawan, koc plażowy, leżaki, leżaczki dla naszych najmłodszych gości a na życzenie krzesełko do karmienia oraz wanienka do kąpieli.
P I Ę T R O

Każda z sypialni na piętrze wyposażona jest w łóżko małżeńskie o wymiarach 140/195 cm, łóżko jednoosobowe o wymiarach 90/195 cm, komodę, regał, stolik nocny oraz lampkę nocną.

O G R Ó D E K

Przed każdym domkiem wydzielona została część zieleni stanowiąca powierzchnię przeznaczoną dodatkowo do wypoczynku oraz do grilowania.

Na terenie ogrodzonego i monitorowanego przez firmę ochroniarską Ośrodka znajduje się parking i dwa place zabaw dla naszych najmłodszych gości.
tło

Opinie

Na razie brak opinii

Galeria

zdjęcie zdjęcie zdjęcie zdjęcie zdjęcie zdjęcie zdjęcie zdjęcie zdjęcie zdjęcie zdjęcie zdjęcie zdjęcie zdjęcie zdjęcie zdjęcie zdjęcie zdjęcie zdjęcie zdjęcie zdjęcie zdjęcie zdjęcie zdjęcie zdjęcie zdjęcie zdjęcie zdjęcie zdjęcie zdjęcie zdjęcie zdjęcie zdjęcie zdjęcie zdjęcie zdjęcie zdjęcie zdjęcie zdjęcie zdjęcie zdjęcie zdjęcie zdjęcie zdjęcie

Lokalizacja

Kontakt