Opis

Dom Gościnny ABC oferuje swoim drogim Klientom 12 pokoi: 2,3 i 4 - osobowych. Podłogi we wszystkich pokojach są wyłożone kaflami, ściany pomalowane ciepłymi, pastelowymi kolorami, dzięki czemu nie tylko na plaży, ale wieczorem w zaciszu pokoju mogą się Państwo relaksować.

Pokoje wyposażone są w:
  • TV
  • szafę na odzież
  • czajnik bezprzewodowy
  • kubki
Każdy z naszych pokoi bez względu na ilość łóżek wyposażony jest w łazienkę z ubikacją. Wszystkie łazienki wyłożone są kaflami. Na wyposażeniu każdej z nich znajduje się kabina prysznicowa, umywalka, lustro, WC. Do dyspozycji naszych Gości jest duża wspólna lodówka, ulokowana na korytarzu.

Na tyłach Domu Gościnnego jest kameralny ogród, otoczony wysokim żywopłotem. Ten spokojny, zielony azyl będący do Państwa dyspozycji przez całe dnie jest wspaniałą alternatywą dla tych którzy zechcą spędzić dzień, lub choćby jego część z dala od gwarnej plaży. Dzięki usytuowaniu po południowej stronie budynku ogród jest doskonałe nasłoneczniony przez cały dzień. W ogrodzie do Państwa dyspozycji znajdują się: stoły z ławkami i parasolami, huśtawka dla dzieci, grill.

W odległość zaledwie kilku metrów od Domu Gościnnego znajduje się Bar ABC, w którego menu każdy z Państwa znajdzie coś dla siebie, a ceny za jednodaniowy obiad zaczynają się już od 10 zł. Najbliższy sklep spożywczo - przemysłowy znajduje się niespełna 50 metrów od Domu Gościnnego.

Obsługa Domu Gościnnego ABC dokłada wszelkich starań aby Państwa pobyt upłynął w miłej i spokojnej atmosferze, a także abyście Państwo wracali z urlopu wypoczęci i zadowoleni, planując kolejne wakacje z Domem Gościnnym ABC.
tło

Opinie

Na razie brak opinii

Galeria

zdjęcie zdjęcie zdjęcie zdjęcie zdjęcie zdjęcie zdjęcie zdjęcie zdjęcie zdjęcie zdjęcie zdjęcie zdjęcie zdjęcie

Lokalizacja

Kontakt