Jutrzenka 1 i Jutrzenka 2

Opis

DW JUTRZENKA 1 i 2 to 268 miejsc w budynkach 2 - piętrowych z 1,2,3 - osobowymi pokojami z umywalkami (natryski i WC na każdym piętrze).

Do dyspozycji wczasowiczów sale telewizyjne, plac zabaw dla dzieci, miejsca do parkowania. Wszystkim wczasowiczom zabezpieczamy opiekę lekarsko - pielęgniarską. Podczas pobytu proponujemy naszym gościom ciekawe imprezy kulturalne.

Proponujemy następujące atrakcje: ognisko z pieczeniem kiełbasek i muzyką, wycieczki autokarowe do Kołobrzegu, Darłowa, rejsy statkiem wycieczkowym po jeziorze Jamno, teatrzyki dla dzieci zabawy na plaży, trzy kryte baseny w Sanatoriach Mielna i Unieścia, kino z kilkoma seansami dziennie, nowoczesna hala sportowa z kortami tenisowymi, oznakowane trasy rowerowe i wypożyczalnie rowerów, jazda wzdłuż plaży bananem lub skuterem wodnym, jazda konna, przystań kutrów rybackich w Unieściu, latarnia morska w Gąskach udostępniona do zwiedzania, możliwość popływania po jeziorze żaglówką, łodzią i rowerem wodnym, minicross, wesołe miasteczka, wody jeziora Jamno to raj dla wędkarzy, co roku organizowane są zawody wędkarskie, którym patronuje Polski Związek Żeglarski, kursy żeglarskie i regaty ogólnopolskie a nawet międzynarodowe organizowane przez klub morski TRAMP w Mielnie, imprezy Mieleńskiego Lata Artystycznego: koncerty, zawody sportowe, nocne dyskoteki na piasku pod nazwą Mieleńskie Lato na Gorąco.
tło

Opinie

Na razie brak opinii

Galeria

zdjęcie zdjęcie zdjęcie zdjęcie zdjęcie zdjęcie zdjęcie

Filmy

Nasz Film

Lokalizacja

Kontakt