Opis

Nasz obiekt położony jest w centrum miejscowości ok. 180 m od plaży i promenady dostosowanej dla osób niepełnosprawnych.

Na dużym, zagospodarowanym terenie znajduje się główny czterokondygnacyjny budynek hotelowy oraz połączony z nim niższy, w którym mieści się sala konsumpcyjna, kawiarnia z bilardem i świetlica.

W maju 2003 r. został oddany do użytku nowy obiekt z krytym basenem i profesjonalnie wyposażoną baza zabiegową.

Oddajemy do Państwa dyspozycji 200 miejsc w 1,2,3 - osobowych pokojach z balkonami, TV - Sat i pełnym węzłem sanitarnym. Każdy z nich dodatkowo wyposażony jest w telefon, radio i kompletny sprzęt plażowy. Ceny pokoi są zróżnicowane w zależności od ich standardu.

Na ogrodzonym terenie Unitralu znajduje się parking dla samochodów naszych gości, niewielki plac zabaw oraz wyznaczone miejsce do wieczornych biesiad przy grillu.
tło

Opinie

Na razie brak opinii

Media Społecznościowe

Galeria

zdjęcie zdjęcie zdjęcie zdjęcie zdjęcie zdjęcie zdjęcie zdjęcie zdjęcie zdjęcie zdjęcie zdjęcie zdjęcie zdjęcie zdjęcie zdjęcie zdjęcie zdjęcie zdjęcie zdjęcie zdjęcie zdjęcie zdjęcie zdjęcie zdjęcie zdjęcie zdjęcie zdjęcie zdjęcie zdjęcie zdjęcie zdjęcie zdjęcie zdjęcie zdjęcie zdjęcie zdjęcie zdjęcie zdjęcie zdjęcie zdjęcie zdjęcie zdjęcie zdjęcie zdjęcie

Lokalizacja

Kontakt