Opis

Pensjonat LAZUR usytuowany jest w centrum miejscowości Mielno, zaledwie 100 m od morza, w bardzo atrakcyjnym miejscu - pomiędzy dwiema głównymi promenadami prowadzącymi wprost do plaży.

Oferujemy Państwu noclegi w 15 pokojach 1,2,3 oraz w 4 studiach 2,3 i 4 osobowych (większość z nich posiada balkony) wyposażonych w łazienki, TV oraz sprzęt plażowy. W cenę pokoju wliczone jest śniadanie (BB), serwowane - w sezonie letnim - w formie stołu szwedzkiego. Istnieje możliwość dokupienia obiadu (HB) w atrakcyjnej cenie. Polecamy Państwu tradycyjne dania kuchni polskiej.

Pensjonat LAZUR wyposażony jest w salkę konferencyjną (20 - 25 osób), która w sezonie letnim z powodzeniem pełni rolę świetlicy - z bilardem oraz szerokoekranowym TV nowej generacji. Pensjonat posiada także saunę oraz jacuzzi, do indywidualnego użytku (płatne dodatkowo). W budynku funkcjonuje również sieć Wi-Fi, dostępna w każdym pokoju.

Na terenie obiektu znajduje się także plac zabaw oraz monitorowany bezpłatny parking. (Uwaga: ze względu na ograniczoną ilością miejsc parkingowych - kolejność potwierdzonej zaliczką rezerwacji - a nie przyjazdu - decyduje o udostępnieniu miejsca parkingowego).

Nasz pensjonat położony jest nieopodal urokliwego, największego na pomorzu jeziora Jamno, po którym, w sezonie letnim, można popływać stateczkiem, łódką czy też rowerem wodnym.

Podstawę letniej (lipiec i sierpień) oferty pensjonatu LAZUR stanowią pobyty tygodniowe (minimalna dlugosc pobytu w tzw. "sezonie gornym" to 5 dni) ze śniadaniem w formie stołu szwedzkiego (BB) lub ze śniadaniem i obiadem (HP).

Poza sezonem zapraszamy również na pobyty krótsze.

Doba hotelowa rozpoczyna się o godz. 15.00 a kończy o 11.00 w dniu wyjazdu.

Ponadto organizujemy (poza sezonem):
  • przyjęcia komunijne
  • przyjęcia weselne
  • bankiety
  • szkolenia (sala szkoleniowa na 25 osób)
  • firmowe spotkania integracyjne
tło

Opinie

Na razie brak opinii

Galeria

zdjęcie zdjęcie zdjęcie zdjęcie zdjęcie zdjęcie zdjęcie zdjęcie zdjęcie zdjęcie zdjęcie zdjęcie zdjęcie zdjęcie zdjęcie zdjęcie zdjęcie zdjęcie zdjęcie zdjęcie zdjęcie zdjęcie zdjęcie zdjęcie zdjęcie zdjęcie

Filmy

Nasz Film

Lokalizacja

Kontakt