Opis

Serdecznie zapraszamy Państwa do Domu Gościnnego Pod Lipami w Mielnie - Unieściu.

Nasz obiekt położony jest ok. 150 m. od morza, w cichej dzielnicy niewielkich pensjonatów, przy ul. Bałtyckiej 2a

Polecamy przestronne, komfortowo urządzone pokoje typu studio 2+2,2+3 z łazienkami. Każdy wyposażony jest w lodówkę, czajnik, naczynia, kuchenkę mikrofalową i telewizor. Większość z nich posiada własne wyjście na balkon.

Na terenie wokół budynku zapewniamy parking oraz miejsce do grillowania. Na parterze czynny jest sklep spożywczy.

Warunkiem rezerwacji jest wpłata zadatku w wysokości 30%wartości, pozostałą kwotę za pobyt wraz z opłatą klimatyczną należy uiścić w dniu przyjazdu gotówką. Istnieje możliwość wpłaty przelewem za pobyt na 3 dni przed przyjazdem.

W bliskim sąsiedztwie znajduje się wiele sklepów, kawiarni oraz ciągi małej gastronomii i stołówki, w których każdy może wykupić całodzienne wyżywienie lub zjeść świeżą, smażoną rybkę.

Obok naszego pensjonatu oddano również atrakcyjny plac zabaw i kompleks boisk sportowych, z których każdy może bezpłatnie korzystać.

W wolnym czasie proponujemy wybrać się do oddalonego o 35 km. Kołobrzegu lub Koszalina (10 km. ). Warto również wspiąć się na szczyt zabytkowej latarni morskiej w Gąskach (6 km. ), skąd rozlega się niezapomniany widok na całą okolicę. Wiele rozrywek dostarcza też letni cykl imprez pt. "Mieleńskie Lato". Koncerty, konkursy, pokazy, przyciągają każdego roku rzesze wczasowiczów z całej Polski.
tło

Opinie

Na razie brak opinii

Galeria

zdjęcie zdjęcie zdjęcie zdjęcie zdjęcie zdjęcie zdjęcie zdjęcie zdjęcie zdjęcie zdjęcie zdjęcie zdjęcie zdjęcie zdjęcie zdjęcie zdjęcie zdjęcie zdjęcie zdjęcie zdjęcie zdjęcie zdjęcie

Lokalizacja

Kontakt