Dom wczasowy kilka kilometrów od kanału łączącego jezioro Jamno z morzem

Opis

Serdecznie zapraszamy Państwa do naszego pensjonaciku "Relax", położonego w znanej miejscowości turystycznej Mielno - Unieście, przy ulicy Rybackiej 8.

Znakomite usytuowanie tego kameralnego pensjonaciku - tuż przy samej wydmie, zaledwie 30m od brzegu morza, niedaleko jeziora Jamno, kilka kilometrów od kanału łączącego to jezioro z morzem - gwarantujemy szeroki wybór atrakcyjnych form wypoczynku. Posiadamy w swojej ofercie restauracje, drink - bar, bilard, dart, rowery górskie, windsurfing, kafejkę internetową, grill, plac zabaw oraz monitorowany parking. Cena zawiera nocleg z dwoma posiłkami (śniadanie i obiadokolacja). Nasze wszystkie pokoje są z łazienkami, telewizorami, radiami oraz z sprzętem plażowym.

Oferujemy również pokoje typu (studio). Jest możliwość korzystania z basenu, sauny, siłowni, solarium oraz z całej bazy zabiegowo - rehabilitacyjnej SPA w oddalonym o 130m ośrodku, z którym współpracujemy i nasi wczasowicze mogą z tego korzystać po bardzo atrakcyjnych cenach. Serdecznie zapraszamy.

tło

Opinie

Na razie brak opinii

Galeria

zdjęcie zdjęcie zdjęcie zdjęcie zdjęcie zdjęcie zdjęcie zdjęcie zdjęcie zdjęcie

Lokalizacja

Kontakt