Opis

Jeśli szukacie Państwo fajnej "Kwaterki" w pobliżu Gdyni to Noclegi "U Gosi" w Mostach taką właśnie są.

Oddajemy do dyspozycji Gości pokoje gościnne w samodzielnym lokalu, z których każdy ma własną, wyposażoną kuchnię i łazienkę z natryskiem.

Dwa pokoje mieszczą się na pięterku - z wejściem z tarasu: W jednym 4 - osobowym pokoju stoją trzy łóżka - w tym jedno "małżeńskie"

Zaś w drugim, mniejszym pokoiku 3 - osobowym stoją dwa łóżka "małżeńskie" i pojedyncze. Pokoik ten ma bezpośrednie wyjście na taras.

Można wynajmować oba pokoje razem - wówczas mamy do dyspozycji samodzielne, 2 - pokojowe mieszkanko z wyposażoną kuchnią i łazienką z natryskiem albo oddzielnie.

Wówczas mniejszy pokoik - w sezonie letnim - korzysta z wyposażonej kuchni i łazienki z natryskiem mieszczącej się na parterze budynku - w zagospodarowanym garażu (m. in. pralka, mikrofalówka, ekspres do kawy, lodówka)

Można również w miesiącach lipiec - sierpień korzystać jedynie z pomieszczenia "garażowego", który posiada 3 miejsca noclegowe (dwa łóżka) wyposażony aneks kuchenny i łazienkę z natryskiem.

Jest jeszcze do dyspozycji "Pokój - Studio" dla 3 osób - na parterze budynku - z wyposażonym aneksem kuchennym łazienką i dod. pokoikiem "Dla Dwojga" z łóżkiem małżeńskim.

W całym obiekcie udostępniamy Internet Wi-Fi.

Jest niewielki ogródek z miejscem na ognisko, grill, altanka "Pod orzechem"oświetlana. Do naszej "Kwaterki" można dojechać z Gdyni - samochodem w 20 minut lub komunikacją miejską (linie: 146 i 105) w około 35 min (od przystanków - 3 min. spacerkiem)

Dla zmotoryzowanych turystów lubiących czynny wypoczynek Mosty są idealnym miejscem - z dala od miejskiego zgiełku.
tło

Opinie

Na razie brak opinii

Galeria

zdjęcie zdjęcie zdjęcie zdjęcie zdjęcie zdjęcie zdjęcie zdjęcie

Lokalizacja

Kontakt