Opis

Proponuję Państwu do wynajęcia w Mrzeżynie przy ul. Wypoczynkowej 2 D - 5 kompletnie wyposażonych domków holenderskich z klimatyzacją (z funkcją osuszania i grzania - przydatną w chłodne dni maja i września) - z wyjściem prosto do ogrodu i do lasu sosnowego z tyłu posesji (sezonowo maj - wrzesień) - spokojna okolica, ok. 250m do piaszczystej, szerokiej i nie przepełnionej plaży, 2 km do Rogowa, 18 km do Kołobrzegu, 10 m do piekarni - cukierni z nabiałem, ok. 50 m do sklepu spożywczo - przemysłowego i baru - smażalni. Aquapark, basen kryty i plac zabaw - ok. 150 m od posesji, Centrum Rozrywki jadłodajnie, Wesołe Miasteczko i centrum gastronomiczno - handlowe ok. 350 m od posesji. Przystanek PKS i BUS ok. 250 m od posesji. Nowe ścieżki rowerowe do Kołobrzegu i Pogorzelicy. Jazda konna ok. 400 m od posesji lub znana stadnina koni w Nowielicach (8 km).

Do wszystkich domków oprócz TV naziemnej - doprowadzony jest sygnał z satelit HOTBIRD 13E i ASTRA, z których korzystają wszystkie płatne platformy cyfrowe w Polsce - NC+, Cyfrowy Polsat, Orange, Telewizja N, Cyfra+ i inne. Można zabrać ze sobą swój dekoder i oglądać swoje ulubione programy. Domek nr 1 "IRM MERCURE"oraz domek nr 5 "ATLAS MIRAGE" posiadają dekodery Polsatu z pakietem "familijny max".
tło

Opinie

Na razie brak opinii

Galeria

zdjęcie zdjęcie zdjęcie zdjęcie zdjęcie zdjęcie zdjęcie zdjęcie zdjęcie zdjęcie zdjęcie zdjęcie zdjęcie zdjęcie zdjęcie zdjęcie zdjęcie zdjęcie zdjęcie zdjęcie zdjęcie zdjęcie zdjęcie zdjęcie zdjęcie zdjęcie zdjęcie zdjęcie zdjęcie zdjęcie zdjęcie zdjęcie zdjęcie zdjęcie zdjęcie zdjęcie zdjęcie zdjęcie zdjęcie zdjęcie zdjęcie zdjęcie zdjęcie zdjęcie zdjęcie zdjęcie zdjęcie zdjęcie zdjęcie zdjęcie zdjęcie zdjęcie zdjęcie zdjęcie zdjęcie zdjęcie zdjęcie zdjęcie zdjęcie zdjęcie zdjęcie zdjęcie zdjęcie zdjęcie zdjęcie zdjęcie zdjęcie

Lokalizacja

Kontakt