Opis

Ava Apartamenty to niezwykłe miejsce na hotelowej mapie polskiego wybrzeża. Jeżeli pragną Państwo spędzić udany urlop nad morzem, serdecznie zapraszamy do naszych apartamentów w Niechorzu.

Z dwóch stron otacza je las, nie brakuje w nich więc ciszy i spokoju. W najbliższym sąsiedztwie znajdują się sklepy, bary, kawiarnie i restauracje, oraz wiele atrakcji typowych dla nadmorskich miejscowości.

Oferujemy Państwu apartamenty dla 2 do 5 osób o powierzchni od 18m² - 48m². Ceny dotyczą wynajęcia całego apartamentu na jedną dobę.

W sezonie wysokim pobyty sprzedawane są w pakietach tygodniowych - od soboty do soboty.

Apartamenty urządzone są komfortowo, z niezwykłym smakiem i o bardzo wysokim poziomie wykończenia. Każdy z nich posiada aneks kuchenny, łazienkę z prysznicem oraz własny balkon.

Pokoje różnią się od siebie pod względem dekoracji i dodatków, dzięki czemu panuje w nich miła atmosfera, która zapewni Państwu relaksowy wypoczynek w każdą pogodę.

Do plaży mamy ok. 350m - prowadzi tam wygodna, cienista droga przez las.

Nasza plaża jest piaszczysta, szeroka i z płaskim zejściem.
tło

Opinie

Na razie brak opinii

Galeria

zdjęcie zdjęcie zdjęcie zdjęcie zdjęcie zdjęcie zdjęcie zdjęcie zdjęcie zdjęcie zdjęcie zdjęcie zdjęcie zdjęcie zdjęcie zdjęcie zdjęcie zdjęcie zdjęcie zdjęcie zdjęcie zdjęcie zdjęcie zdjęcie zdjęcie zdjęcie zdjęcie zdjęcie zdjęcie zdjęcie zdjęcie zdjęcie zdjęcie zdjęcie zdjęcie zdjęcie zdjęcie zdjęcie zdjęcie zdjęcie zdjęcie zdjęcie zdjęcie zdjęcie zdjęcie

Lokalizacja

Kontakt