Opis

Zapraszamy do odpoczynku w przytulnych, w pełni wyposażonych 6 - osobowych domkach z dwiema sypialniami - jedna zamknięta, druga otwarta, salonem z aneksem kuchennym oraz dużą łazienką. Drewniane domki nad morzem w Niechorzu posiadają taras oraz mały ogródek z grillem.

W linii prostej do morza jest 400 metrów. Do najbliższego zejścia na szeroką piaszczystą plażę jest 600 metrów. Wygodna ścieżka do plaży prowadzi przez sosnowy las. Okolica jest spokojna, nieco oddalona od zgiełku wypoczynkowego centrum.

Na miejscu oferujemy rowery do wypożyczenia.

Dodatkowo leżaki i parawany stanowią wyposażenie każdego domku, które przyda się Wam w odpoczynku na plaży.

Niechorze oraz sąsiadujące z nim Rewal i Pogorzelica, to miejscowości spokojne ale pełne atrakcji dla dzieci i dorosłych. Jeżeli już nasycicie się spokojem, albo nie dopisze pogoda, czekają na Was: skanseny, wystawy, koncerty, mini golf, baseny, place zabaw, sklepy, kluby i restauracje.

Bezpieczny, ogrodzony teren ośrodka, z placem zabaw, trampoliną i zielenią, zapewnia dzieciom idealne warunki, a rodzicom gwarantuje chwile spokoju.

Jeżeli chcecie, możecie przyjechać do nas ze swoim czworonogiem. Dotyczy to tylko małych psów. Oczywiście dla komfortu własnego i innych gości musicie przestrzegać ustalonych zasad. Na terenie ośrodka należy trzymać psa na smyczy i dbać o to, żeby swoje potrzeby załatwiał poza jego terenem.
tło

Opinie

Na razie brak opinii

Galeria

zdjęcie zdjęcie zdjęcie zdjęcie zdjęcie zdjęcie zdjęcie zdjęcie zdjęcie zdjęcie zdjęcie zdjęcie zdjęcie zdjęcie zdjęcie zdjęcie zdjęcie zdjęcie zdjęcie zdjęcie zdjęcie zdjęcie zdjęcie

Lokalizacja

Kontakt