Opis

Oferujemy odpoczynek w nowo wybudowanych domkach z bala w pięknej nadmorskiej miejscowości Niechorze. Niechorze jest jedną z najpopularniejszych miejscowości wypoczynkowych na pomorzu zachodnim. ośrodek Domki U Wojtka położony jest w cichej i spokojnej okolicy, a jednocześnie ok 10 min piechota od centrum, barów, restauracji i plaży. Domki są dwupoziomowe.

Parter: łazienka, aneks kuchenny (lodówka, kuchenka mikrofalowa, czajnik sztućce, talerze), salon/jadalnia z miejscem do siedzenia dla 6 osób, TV.

Piętro: dwie sypialnie, pokój 1 - komoda, 2 - łoża małżeńskie, pokój 2 - 2 komody, łoże małżeńskie, łóżko jednoosobowe. Taras (7,5m2) wraz z zestawem zawierającym stół i 2 ławki.

Każdy domek ma na wyposażeniu grill.
tło

Rewal

Rewal to nadmorska miejscowość wypoczynkowa i jedna z najpopu - larniejszych nadmorskich miejscowości wczasowych.

Miasteczko położone jest malowniczo na brzegu klifowym u podnóża którego rozciąga się szeroka, piaszczysta plaża. Dzięki takiemu położeniu miasteczko szczyci się urzekającymi nadmorskimi widokami z tarasu widokowego na szczycie.
tło

Niechorze

Niechorze to miejscowość wypoczynkowa i kąpielisko morskie położone pomiędzy brzegiem Morza Bałtyckiego od północy a jeziorem Liwia Łuża na południu.

Nadmorski brzeg szczyci się przede wszystkim rozległą i czystą piaszczystą plażą oraz w wysokim klifem w jednej z zatok, na którym stoi piękna zabytkowa latarnia morska.
tło

Opinie

Na razie brak opinii

Domki U Zosi

zdjęcie zdjęcie zdjęcie zdjęcie zdjęcie zdjęcie zdjęcie zdjęcie zdjęcie zdjęcie zdjęcie

Domki U Ali

zdjęcie zdjęcie zdjęcie zdjęcie zdjęcie zdjęcie zdjęcie zdjęcie zdjęcie zdjęcie zdjęcie zdjęcie zdjęcie zdjęcie zdjęcie zdjęcie zdjęcie

Domki U Wojtka

zdjęcie zdjęcie zdjęcie zdjęcie zdjęcie zdjęcie zdjęcie zdjęcie zdjęcie zdjęcie zdjęcie zdjęcie zdjęcie zdjęcie zdjęcie zdjęcie zdjęcie zdjęcie zdjęcie zdjęcie

Lokalizacja

Kontakt