Ośrodek Wypoczynkowy Kaprys

Opis

Nasz obiekt jest przepięknie położony na zalesionym terenie, ok. 50m. od szerokiej, piaszczystej plaży. Cały teren ośrodka jest ogrodzony. Znajduje się na nim plac zabaw z piaskownicą, boisko do siatkówki i bezpieczny niedrogi parking dla wszystkich naszych gości.

Oddajemy do Państwa dyspozycji 70 miejsc w komfortowo urządzonych pokojach 3 i 4 osobowych z pełnym węzłem sanitarnym, TV, czajnikiem i lodówką oraz pokoje 2 osobowe o różnym standardzie. Większość pokoi posiada własny balkon. W sezonie letnim można również przyjechać z własnym namiotem lub wynająć jeden z domków letniskowych.

Domki 4 i 5 osobowe z pełnym węzłem sanitarnym, TV, lodówką i czajnikiem. Bogata oferta naszego ośrodka obejmuje również organizację zjazdów, konferencji i imprez okolicznościowych.

Dysponujemy salą konferencyjną zdolną pomieścić do 50 osób.

Wiele atrakcji zapewnia najbliższa okolica. Zabytkowa latarnia morska, Muzeum Rybołówstwa, zabytki Trzęsacza, podróż kolejką wąskotorową - to tylko niektóre z nich.
tło

Opinie

Na razie brak opinii

Galeria

zdjęcie zdjęcie zdjęcie zdjęcie zdjęcie zdjęcie zdjęcie

Ośrodek

zdjęcie zdjęcie zdjęcie zdjęcie zdjęcie zdjęcie zdjęcie zdjęcie zdjęcie zdjęcie zdjęcie zdjęcie zdjęcie zdjęcie zdjęcie zdjęcie

Pawilon

zdjęcie zdjęcie zdjęcie zdjęcie zdjęcie zdjęcie zdjęcie zdjęcie zdjęcie

Domki

zdjęcie zdjęcie zdjęcie zdjęcie zdjęcie zdjęcie zdjęcie zdjęcie

Lokalizacja

Kontakt