Opis

Rancho Lędzin to komfortowy Ośrodek Wypoczynkowy położony na dużym pięknie obsadzonym zielenią terenie tylko w odległości 3 km od morza, oferujący noclegi oraz różnorodne formy wypoczynku oraz umożliwia korzystanie ze wszystkich nadmorskich atrakcji. Idealne miejsce do zabaw dzieci oraz wypoczynku dorosłych.

Do dyspozycji gości Rancha oddajemy gustownie urządzone kameralne pokoje, domki i apartamenty, a dla Waszych końskich ulubieńców stajnię i przestronny wybieg.

Każde pokoje są z łazienkami, wyposażone są w czajnik bezprzewodowy, radio natomiast domki i apartamenty mają dodatkowo aneksy kuchenne i na wyposażeniu lodówki oraz kuchenki, grill oraz meble ogrodowe.

W dobie hotelowej zawarte jest bezpłatne korzystanie z wielu atrakcji aktywnego wypoczynku znajdujących się na Rancho Lędzin które są oddane do Państwa dyspozycji tj. np. basen, korty tenisowe, mini golf, boiska do gier zespołowych (koszykówka, siatkówka plażowa, piłka nożna), bilard, lotki, stoły do ping - ponga.

Główną atrakcją Rancho Lędzin jest mała stadnina koni ze szkółką jeździecką oferującą:
  • jazdę konną z instruktorem
  • jazdę konną samodzielną
Dla dzieci mamy plac zabaw z karuzelami, huśtawkami i ślizgawkami oraz batut do skakania. Mamy też sprzęt sportowo - rekreacyjny m. in. badminton, piłki, paletki.

Dla miłośników wędkowania mamy prywatne jezioro z łódkami i rowerami wodnymi, w którym pływają liczne ryby np. szczupaki.

Dodatkowo oferujemy Państwu paintball, quada dla dzieci i oczywiście jazdę konną.

Dbając o Państwa komfort zapewniamy bezpłatny parking na ogrodzonej posesji Rancha Lędzin.

Zwolenników wypoczynku na świeżym powietrzu zapraszamy na chwile relaksu do naszego pięknego pełnego zieleni ogrodu gdzie można również odpocząć spacerując po rozległym terenie z licznymi ławkami, wiatami z miejscem na grillowanie lub ognisko oraz mostkiem na jeziorze z widokiem na horyzoncie Latarnią Morską w Niechorzu.

Oferujemy:
  • atrakcyjne położenie
  • komfort wypoczynku
  • kameralne pokoje
  • rodzinną atmosferę
  • miłą obsługę
Organizujemy wczasy, pobyty grupowe, zielone szkoły, zjazdy integracyjne dla firm i grup zorganizowanych, komunie i wesela.
tło

Opinie

Na razie brak opinii

Galeria

zdjęcie zdjęcie zdjęcie zdjęcie zdjęcie zdjęcie zdjęcie zdjęcie zdjęcie zdjęcie zdjęcie zdjęcie zdjęcie zdjęcie zdjęcie zdjęcie zdjęcie zdjęcie zdjęcie zdjęcie

Lokalizacja

Kontakt