Opis

Villa del Mar **** to elegancki obiekt w starym stylu, z wieżami na rogach budynku, położony w turystycznej i malowniczej miejscowości Niechorze, nad jeziorem Liwia Łuża.

Najważniejszym atutem jest spektakularny widok na morze z dobrze wyposażonych apartamentów, pozwalający na obcowanie z dziką naturą i oglądanie wschodów, czy zachodów słońca z balkonu energetycznej Suite. Na szczególną uwagę zasługuje położenie w odległości 20 metrów od plaży, co sprzyja kąpielom wodnym i słonecznym.

Hotelowa strefa Wellness - u i SPA maluje na twarzach Gości uśmiechy i zabiera w krainę równowagi duszy i ciała. Masaże klasyczne, orientalne, na gorące oleje z unoszącą się w kominku aromaterapią, zabiegi na ciało i twarz na bazie borowiny, lub uzdrawiające kosmetyki naturalne działają cuda. Dopełnieniem szczęścia będzie kąpiel w podświetlanym basenie z hydromasażem, oczyszczenie z toksyn w saunie fińskiej i łaźni parowej, relaks w jacuzzi, trening w Sali fitness i delektowanie się smakiem herbat świata w kąciku z leżankami.

Restauracja Villa del Mar **** zaprasza Państwa na wyjątkową podróż po kulinarnych smakach kuchni europejskiej i śródziemnomorskiej. Wyszukane, codziennie zmieniające się do wyboru dla Gości, 3 daniowe menu, podane w elegancko urządzonych wnętrzach ze smakiem, zadowolą najbardziej wymagające podniebienia.

Kawiarnia, która w swojej ofercie ma pełen przekrój egzotycznych drinków, przekąsek i słodkości potrafi poprawić nawet najgorszy nastrój. Uśmiechnięty personel, rodzinna atmosfera, atrakcyjna okolica sprawiają, że Villa del Mar **** jest miejscem nietuzinkowym.

Dla dzieci najbliższa okolica przygotowała wspaniałe atrakcje: wesołe miasteczka, obiekty koedukacyjne, skatepark i wiele innych. Na terenie obiektu znajduję się duży ogród, z placem zabaw dla najmłodszych.
tło

Opinie

Na razie brak opinii

Galeria

zdjęcie zdjęcie zdjęcie zdjęcie zdjęcie zdjęcie zdjęcie zdjęcie zdjęcie zdjęcie zdjęcie zdjęcie zdjęcie zdjęcie zdjęcie zdjęcie zdjęcie zdjęcie zdjęcie zdjęcie zdjęcie zdjęcie zdjęcie zdjęcie zdjęcie zdjęcie zdjęcie zdjęcie zdjęcie zdjęcie zdjęcie zdjęcie zdjęcie zdjęcie zdjęcie zdjęcie zdjęcie zdjęcie zdjęcie zdjęcie zdjęcie zdjęcie zdjęcie zdjęcie zdjęcie

Lokalizacja

Kontakt