Menu

Biały Domek

do morza: 90 m

72-346 Pobierowo   woj. zachodniopomorskie
ul. Gdańska 3 

tel. 504-218-568
email: email     zobacz obiekt na mapie: mapa

Obsługa w językach:
zobacz zdjęcia
zobacz zdjęcia
zobacz zdjęcia
zobacz zdjęcia
zobacz zdjęcia
zobacz zdjęcia
zobacz zdjęcia
zobacz zdjęcia
zobacz zdjęcia
zobacz zdjęcia
Opis
Domek położony jest na dużym terenie (1000 m2) ogrodzonym, z parkingiem, miejscem do grillowania. Świetna lokalizacja - bardzo blisko do plaży, sklepów i punktów gastronomicznych. Domek składa się z trzech niezależnych mieszkań.

Apartament nr 1:2 pokoje, kuchnia i łazienka na 5 do 7 osób. Wyposażenie: 3 dwuosobowe wersalki, fotel rozkładany, szafa, komoda, TV, kuchnia z lodówką, kuchenką elektryczną dwupalnikową, niezbędnymi naczyniami do samodzielnego przygotowywania posiłków; łazienka z natryskiem, toaletą i umywalką (ciepła bieżąca woda).

Nr 2: pokój z łazienką i kącikiem śniadaniowym na 2 - 3 osoby. Wyposażenie: dwuosobowa wersalka + możliwa dostawka, szafa, TV, lodówka, czajnik, podstawowe naczynia śniadaniowe; łazienka z natryskiem, toaletą i umywalką (ciepła bieżąca woda). Nr 3: pokój z łazienką i aneksem kuchennym na 3 - 4 osoby. Wyposażenie: 2 dwuosobowe wersalki, szafa, TV, lodówka, mikrofalówka, czajnik, podstawowe naczynia; łazienka z natryskiem, toaletą i umywalką (ciepła bieżąca woda). Dodatkowo na wyposażeniu domku jest grill i sprzęt plażowy (leżak, parawan). Domek można wynająć w całości (rodzina, znajomi) lub w części. Przyjazdy i wyjazdy odbywają się w soboty.

Ceny od 30 zł do 60 zł.

Info-Grafika
Galeria
zdjęcie zdjęcie zdjęcie zdjęcie zdjęcie zdjęcie zdjęcie zdjęcie zdjęcie zdjęcie
Filmy
Opinie
Brak opinii
Dodaj opinie
Imię i Nazwisko
EMail
Miejscowość
Ocena
Treść


Media Społecznościowe
Formularz Kontaktowy