Menu

Dom Gościnny Nasza Chata72-346 Pobierowo   woj. zachodniopomorskie
ul. Piastowska 2 

tel. 607-939-273 , tel. (91) 486-26-58


strona www: strona www  

email: email     zobacz obiekt na mapie: mapa

Obsługa w językach:
zobacz zdjęcia
zobacz zdjęcia
zobacz zdjęcia
zobacz zdjęcia
zobacz zdjęcia
zobacz zdjęcia
zobacz zdjęcia
zobacz zdjęcia
zobacz zdjęcia
zobacz zdjęcia
zobacz zdjęcia
zobacz zdjęcia
Opis
NASZA CHATA jest dobrym miejscem do wypoczynku dla rodzin z dziećmi i grup przyjaciół. Jest to nowy dom z niezależnymi apartamentami położony 300 m od plaży.

Każdy apartament jest samodzielnym, dwupoziomowym (parter i piętro) mieszkaniem. Są to następujące rodzaje apartamentów:

Apartament dwupokojowy o powierzchni 52 m². Parter apartamentu to: pokój dzienny z aneksem kuchennym, przedpokój ze schodami na piętro, łazienka. Piętro apartamentu to: duża sypialnia z dwuosobowym łóżkiem małżeńskim, jednoosobowym łóżkiem i rozkładaną jednoosobową sofą. Istnieje możliwość spania również w pokoju dziennym, w którym znajduje się kanapo - tapczan.

Apartament trzypokojowy o powierzchni 52 m². Parter apartamentu to: pokój dzienny z aneksem kuchennym, przedpokój ze schodami na piętro, łazienka. Piętro apartamentu to: dwie małe sypialnie z osobnymi wejściami, jedna z dwuosobowym łóżkiem małżeńskim, druga z dwoma jednoosobowymi łóżkami. Istnieje możliwość spania również w pokoju dziennym, w którym znajduje się kanapo - tapczan.

Apartament trzypokojowy o powierzchni 52 m², dodatkowo z antresolą nad jedną sypialnią Parter apartamentu to: pokój dzienny z aneksem kuchennym, przedpokój ze schodami na piętro, łazienka. Piętro apartamentu to: dwie małe sypialnie z osobnymi wejściami, jedna z dwuosobowym łóżkiem małżeńskim, druga z jednoosobowym łóżkiem i rozkładaną jednoosobową sofą + dwuosobowym materacem na antresoli.

Wypoczywaj nad morzem w naszych apartamentach.
Cennik
Ceny od 30 zł.

Info-Grafika
Galeria
zdjęcie zdjęcie zdjęcie zdjęcie zdjęcie zdjęcie zdjęcie zdjęcie zdjęcie zdjęcie zdjęcie zdjęcie
Filmy
Opinie
Brak opinii
Dodaj opinie
Imię i Nazwisko
EMail
Miejscowość
Ocena
Treść


Media Społecznościowe
Formularz Kontaktowy