Opis

Jeśli masz ochotę wyjechać z rodziną nad morze, oferujemy Wam całoroczny dom w Pobierowie. Jest on położony w leśnej części miejscowości, zaledwie 200 m od plaży, jednocześnie do centrum, z jego atrakcjami, jest kilka minut.

U nas wygodnie wypocznie sześcioosobowa rodzina, do dyspozycji której jest w pełni wyposażona kuchnia, taras z grillem i duże podwórze.

W Pobierowie jest duża, piaszczysta plaża, na której corocznie organizowana jest Akademia Słońca z siatkówką plażową, a na głównej promenadzie jest mnóstwo stoisk z pamiątkami, punktów gastronomicznych i ogródków piwnych. Gdy znudzi Cię plaża możesz po prostu posłuchać ptaków, czytając książkę w hamaku, zobaczyć ulubiony film na video lub zwiedzić okolicę, a tam: żubry w Wolińskim Parku Narodowym, latarnia morska w Niechorzu, ruina kościoła na klifie w Trzęsaczu, czy promenada gwiazd w Międzyzdrojach.
tło

Opinie

Na razie brak opinii

Media Społecznościowe

Galeria

zdjęcie zdjęcie zdjęcie zdjęcie zdjęcie zdjęcie zdjęcie zdjęcie zdjęcie zdjęcie zdjęcie zdjęcie zdjęcie zdjęcie zdjęcie zdjęcie zdjęcie zdjęcie zdjęcie zdjęcie zdjęcie zdjęcie zdjęcie zdjęcie zdjęcie zdjęcie zdjęcie zdjęcie zdjęcie zdjęcie zdjęcie zdjęcie zdjęcie zdjęcie zdjęcie zdjęcie zdjęcie zdjęcie zdjęcie zdjęcie zdjęcie zdjęcie zdjęcie zdjęcie zdjęcie zdjęcie zdjęcie zdjęcie zdjęcie zdjęcie zdjęcie zdjęcie zdjęcie zdjęcie zdjęcie zdjęcie zdjęcie zdjęcie zdjęcie zdjęcie zdjęcie

Lokalizacja

Kontakt