Opis

Nowy domek letniskowy oraz 4 apartamenty położone w urokliwej miejscowości Poddąbie. Domek letniskowy składa się z pokoju dziennego z aneksem kuchennym na parterze oraz łazienki i dwóch sypialni na piętrze.

Domek całoroczny.

Pełne wyposażenie kuchni: lodówka, kuchenka mikrofalowa, czajnik bezprzewodowy, Wyposażenie dodatkowe: telewizor z telewizją satelitarną, sprzęt plażowy, kominek, grill, możliwość zaparkowania samochodu.

Apartamenty rodzinne:

Nr 1 - z sypialnią, łazienką, pokojem dziennym z aneksem kuchennym i jadalnią wraz z pełnym wyposażeniem kuchni oraz balkonem. Apartament jest przeznaczony dla 6 osób.

Nr 2 - z sypialnią, łazienką i pokojem dziennym z aneksem kuchennym i jadalnią wraz z pełnym wyposażeniem kuchni. Apartament jest przeznaczony dla 4 osób.

Nr 3 - apartament składa się z pokoju z aneksem kuchennym wraz z pełnym wyposażeniem kuchni i łazienki. Apartament przeznaczony jest dla 3 osób dorosłych, bądź 2 osób dorosłych z dwójką małych dzieci.

Nr 4 - apartament składa się z pokoju z aneksem kuchennym wraz z pełnym wyposażeniem kuchni, łazienki oraz balkonu. Apartament przeznaczony jest dla 3 osób dorosłych, bądź 2 osób dorosłych z dwójką małych dzieci.
tło

Opinie

Na razie brak opinii

Galeria

zdjęcie zdjęcie zdjęcie zdjęcie zdjęcie zdjęcie zdjęcie zdjęcie zdjęcie zdjęcie zdjęcie zdjęcie zdjęcie zdjęcie zdjęcie zdjęcie

Lokalizacja

Kontakt