Wakacyjne Domki

Opis

Ośrodek nasz to kompleks domków letniskowych położonych w sosnowym lesie. Piaszczyste plaże i wyjątkowy mikroklimat oraz lasy wzdłuż wybrzeża umilą Państwu wakacyjny odpoczynek. Ośrodek położony zaledwie 100 metrów od plaży w miłym i przytulnym miejscu o powierzchni 1,2h.

Proponujemy Państwu domki 2,3,4,5 - osobowe o zróżnicowanym standardzie. Wszystkie proponowane domki nie posiadają sanitariatów dlatego oddany jest do Państwa dyspozycji na terenie ośrodka pełny węzeł sanitarny, ładnie i czysto urządzony. Każdy pokój wyposażony jest w komplet naczyń, grill, czajnik, pościel i lodówkę. W obiekcie oferujemy: 2 stanowiska komputerowe z dostępem do internetu oraz możliwość podłączenia się z własnym notebookiem, sala telewizyjna, zadaszone stoły do tenisa na niepogodę, sklepik spożywczy, plac zabaw dla dzieci, palenisko na ognisko.

Możliwość skorzystania z kuchni z pełnym wyposażeniem w godzinach rannych i wieczornych. Budka telefoniczna, stołówka na której będą wydawane obiady, bar, możliwość wynajęcia sali stołówki do zorganizowana imienin, urodzin lub innej uroczystości opłata tylko za sprzątanie.

Udane wakacje nad morzem.
tło

Opinie

Na razie brak opinii

Galeria

zdjęcie zdjęcie zdjęcie zdjęcie zdjęcie zdjęcie zdjęcie zdjęcie zdjęcie zdjęcie zdjęcie zdjęcie zdjęcie

Lokalizacja

Kontakt