Opis

"Ostoja nad morzem"to niewielki obiekt turystyczny w Pogorzelicy, przeznaczony dla osób ceniących sobie odpoczynek z dala od zgiełku charakterystycznego dla centrum kurortów wypoczynkowych.

Oferujemy Państwu wypoczynek w jednym z dwóch domków campingowych:
  • małego - przeznaczonego dla 2 - 3 osób
  • dużego - przeznaczonego dla 3 - 4 osób
Każdy z domków wyposażony jest w indywidualny aneks kuchenny w składa którego wchodzi kuchenka elektryczna, lodówka i czajnik elektryczny, a także komplet wyposażenia kuchennego. Domki posiadają indywidualne schludne łazienki, w których zapewniony jest ciągły dostęp do ciepłej i zimnej wody. Każdy Camping posiada indywidualną werandę, która świetnie nadaje się do relaksu z książką w letnie popołudnia. Na tyłach domków przygotowaliśmy dla Państwa miejsce do grillowania, wyposażone w stoliki oraz krzesła.

Do Państwa dyspozycji oddajemy również 1 - sze piętro domku letniskowego, które przeznaczone jest do komfortowego wypoczynku dla 3 - 4 osób. Pomieszczenie składa się z 2 pokoi, a także łazienki. Jeden z pokoi jest połączony z aneksem kuchennym wyposażonym w kuchenkę elektryczną, czajnik elektryczny oraz lodówkę.

Posesja jest pokryta bogatą szatą roślinną, która nadaje miejscu zwłaszcza podczas zachodów słońca niepowtarzalną atmosferę. Teren posesji jest ogrodzony, dzięki czemu samochody naszych gości są bezpieczne w godzinach nocnych, a także podczas ich nieobecności.

Piaszczysta plaża położona w spokojniejszej części Pogorzelicy oddalona jest o około 20 minut spaceru lub 5 - minut jazdy samochodem od naszego ośrodka. Położenie plaży umożliwia wypoczynek w ciszy i spokoju z dala od zgiełku centrum Pogorzelicy. Osoby ceniące sobie ciszę i spokój oraz łatwy dostęp do aktywnego wypoczynku będą zachwycone szeroką gamą atrakcji zlokalizowanych w sąsiedztwie naszego ośrodka.

"Ostoja nad morzem" położona jest około 100 metrów od ośrodka jeździeckiego, w którym prowadzone są lekcje konnej jazdy. Amatorzy wędkarstwa w najbliższym sąsiedztwie znajdą jezioro pełne dorodnych szczupaków, linów, a także innych gatunków ryb. Jeżeli chcecie Państwo odpocząć od słonecznych kąpieli i gwaru plaży polecamy wycieczki rowerowe po atrakcyjnym rewalskim wybrzeżu. Brak własnego jednośladu w żaden sposób nie ogranicza Państwa możliwości rowerowej przejażdżki ponieważ 50 metrów od naszego ośrodka znajduje się wypożyczalnia rowerów.

W wolny chwilach polecamy również wycieczki koleją wąskotorową kursującą kilka razy dziennie pomiędzy nadmorskimi miejscowościami na trasie Pogorzelica - Niechorze - Rewal - Trzęsacz. Pogorzelicki przystanek kolejki znajduje się w odległości 250 metrów od naszego Ośrodka. Amatorom kuchni włoskiej oraz dobrych trunków polecamy restaurację Villa - Toskana. Oprócz wyśmienitych potraw kuchni włoskiej restauracja serwuje również szeroki zakres potrwa rybnych oraz owoców morza. Villa - Toskana oddalona jest on naszego ośrodka o 200 metrów.

Serdecznie zapraszamy Państwa do wypoczynku w "Ostoi nad morzem". Wierzymy, że mile spędzony czas oraz spokój jaki zapewnia nasz obiekt będą dla Państwa gwarancją udanych wakacji oraz dobrym powodem do następnych odwiedzin.
tło

Opinie

Na razie brak opinii

Galeria

zdjęcie zdjęcie zdjęcie zdjęcie zdjęcie zdjęcie zdjęcie

Lokalizacja

Kontakt