Opis

Zapraszamy Państwa do Domu Gościnnego, położonego na hektarowej, pięknie zagospodarowanej działce z zarybionym stawem.

Nasze miejsce położone jest z dala od miejskiego zgiełku. To prawdziwa oaza spokoju, gdzie można wypocząć na łonie natury. Od morza dzieli nas ok 1200 m. Pokażemy Państwu piękną ścieżkę spacerową nad morze, która wiedzie przez ponad 100 - letni las sosnowy. W odległości 100 m jest stacja zabytkowej kolejki wąskotorowej.

Nasz obiekt posiada pokoje 1 -, 2 -, 3 -, 4 - osobowe z łazienkami wewnątrz lub na korytarzu. Goście zamieszkujący w pokojach mają dostęp, na każdym piętrze, do aneksu kuchennego. Ponadto posiadamy pokoje typu studio, w których znajdują się dwie sypialnie, łazienka i aneks kuchenny.

Na terenie Domu Gościnnego znajduje się plac zabaw, boisko do siatkówki, boisko do piłki nożnej, wiata, parking dla gości. W miesiącach czerwiec - sierpień serwujemy, w naszej restauracji, śniadania w formie szwedzkiego stołu a wieczorami otwieramy bar, gdzie będzie można napić się czegoś mocniejszego J

Jeżeli cenią sobie Państwo ciszę i spokój oraz chcą cieszyć się nadmorskim wypoczynkiem z dala od miejskiego zgiełku to serdecznie zapraszamy.

Poza sezonem możemy zorganizować imprezy okolicznościowe, takie jak: komunie, chrzciny, urodziny, wieczory panieńskie, kawalerskie lub po prostu wynająć salę z nagłośnieniem dla 40 osób.
tło

Opinie

Na razie brak opinii

Galeria

zdjęcie zdjęcie zdjęcie zdjęcie zdjęcie zdjęcie zdjęcie zdjęcie zdjęcie

Lokalizacja

Kontakt