Pensjonat Brown84-100 Puck Os. Swarzewskie  woj. pomorskie
ul. Wesoła 1 

tel. (58) 673-15-41 , tel. 604-831-380 , tel. 608-574-745


strona www:   

email:     zobacz obiekt na mapie:

Obsługa w językach:
Opis
Zapraszamy Państwa do Pucka, malowniczo położonego miasteczka nad brzegiem Bałtyku, na stałe wpisanego w historię naszego kraju. Jest to doskonałe miejsce dla osób spragnionych wytchnienia po trudach codziennych zmagań. Największą zaletą wypoczynku u nas jest cisza i spokój z dala od zgiełku, hałasu wielkich miast i nocnych imprez.

W naszym nowo wybudowanym pensjonacie oferujemy Państwu komfortowo urządzone 2,3 i 4 osobowe pokoje z własnymi łazienkami oraz dwupokojowe studia z własnym aneksem kuchennym i łazienką. Pokoje wyposażone są w drewniane meble i łóżka z materacami sprężynowymi, telewizor, czajnik elektryczny i podstawowe naczynia. Na parterze znajduje się w pełni wyposażony ogólnodostępny aneks kuchenny oraz świetlica, w której można zagrać w tenisa stołowego. Na ogrodzonym terenie znajdują się monitorowane przez kamery miejsca parkingowe. Dom jest otoczony ogrodem, gdzie bezpiecznie mogą bawić się dzieci na mini placu zabaw. Wieczory można spędzić w altance przy grillu.

U nas mają Państwo niepowtarzalna okazję skosztowania specjałów z własnej wędzarni.

PROMOCJA. Przy pobytach min 10 dniowych udzielamy 10% rabatu. Cena w dużym stopniu jest uzależniona od długości wynajęcia pokoju i ilości osób rezerwujących.

Info-Grafika
Galeria
Opinie
Brak opinii
Dodaj opinie
Imię i Nazwisko
EMail
Miejscowość
Ocena
Treść


Formularz Kontaktowy