Menu

Wioska żeglarska Rewa

WIOSKA ŻEGLARSKA - REWA koło Gdyni81-198 Rewa   woj. pomorskie
ul. Sztormowa 2 

tel. (58) 679-13-85


strona www: strona www  

email: email     zobacz obiekt na mapie: mapa

Obsługa w językach:
zobacz zdjęcia
zobacz zdjęcia
zobacz zdjęcia
zobacz zdjęcia
zobacz zdjęcia
zobacz zdjęcia
zobacz zdjęcia
zobacz zdjęcia
zobacz zdjęcia
zobacz zdjęcia
zobacz zdjęcia
zobacz zdjęcia
zobacz zdjęcia
Opis
Ośrodek sportowo - turystyczny "Wioska żeglarska - Rewa" położony jest tuż przy plaży w malowniczej wiosce rybackiej Rewa. Rewa oddalona jest od Gdyni o 12 kilometrów.

Na terenie ośrodka znajduje się 13 drewnianych domków, budynek restauracji, budynek wykorzystywany jako sala świetlicowo - konferencyjna oraz przechowalnia sprzętu wodnego. Parkowanie samochodów przy domkach. Każdy domek o powierzchni ok. 35m² składa się: z dwóch pokoi, łazienki z ubikacją, umywalką i prysznicem, przedsionka oraz tarasu i przystosowany jest dla 4 - 5 osób. Domki są ogrzewane. Wyposażone są w lodówkę, czajnik elektryczny, naczynia, telewizor i radio - budzik. Wyżywienie - w naszej restauracji, znanej z dobrej jakości potraw, szczególnie rybnych.

Ośrodek czynny jest cały rok. W sezonie letnim rezerwujemy domki dla rodzin, wyłącznie na tygodnie, od niedzieli do niedzieli. Organizujemy spotkania integracyjne, imprezy okolicznościowe, biesiady rybne dla grup 30 - 50 osobowych, ogniska / grille z pieczeniem dzika, prosiaka itp. , regaty / wycieczki łodziami klasy "puck" ("omega"), rejsy po Zatoce stylowym żaglowcem "Bryza H" innymi łodziami motorowymi na połów ryb. Proponujemy połączenie pobytu z jazdą konną. Polecamy kursy i obozy windsurfingowe. Wycieczki szkolne (40 zł), zielone szkoły (50 zł), w ogrzewanych domkach z łazienkami. Plaża - za ogrodzeniem. Bogaty program edukacyjny związany z morzem i pobliskim rezerwatem ptaków. Dobre wyżywienie, zajęcia w Ośrodku oraz pobyt opiekunów - w cenie. Do Gdyni - 12 km. Cicho tu i bezpiecznie.
Cennik
Ceny od 20 zł.

Info-Grafika
Galeria
zdjęcie zdjęcie zdjęcie zdjęcie zdjęcie zdjęcie zdjęcie zdjęcie zdjęcie zdjęcie zdjęcie zdjęcie zdjęcie
Opinie
Brak opinii
Dodaj opinie
Imię i Nazwisko
EMail
Miejscowość
Ocena
Treść


Formularz Kontaktowy