Menu

Ośrodek Wczasowy Arkadia

Cena od: 50 do morza: 50m

72-344 Rewal   woj. zachodniopomorskie
ul. Różana 2 

tel. (91) 487-32-87 , tel. 500-134-389 , tel. 500-134-392


strona www: strona www  

email: email     zobacz obiekt na mapie: mapa

Obsługa w językach:
zobacz zdjęcia
zobacz zdjęcia
zobacz zdjęcia
zobacz zdjęcia
zobacz zdjęcia
zobacz zdjęcia
zobacz zdjęcia
zobacz zdjęcia
zobacz zdjęcia
Opis
Ośrodek wczasowy ARKADIA położony jest w słonecznej i ekologicznie czystej nadmorskiej miejscowości Rewal.

Do dyspozycji naszych gości oddajemy 67 miejsc noclegowych w pokojach 2,3,4 osobowych. Spokój i zacisze okolicy, otoczonej zielenią i różanymi alejami zakochanych, bliskość morza (50m) zapewniają odwiedzającym relaks i inhalacje olejkami różanymi oraz solą nadmorską. Różanymi alejami zakochanych między innymi można dotrzeć do pięknie oświetlonego tarasu widokowego i podziwiać nadmorski zachód słońca, klifowy brzeg, szum fal, puszczać lampiony przyjaźni. Spacerując alejami przybysze siadają na ławeczce z Romeo i Julią, upajają się wonią różaną ponad sto rodzajów róż, podziwiają wiele egzotycznych krzewów.

Pomiędzy ośrodkiem wczasowym ARKADIA a morzem znajduje się pasmo wysokich drzew i krzewów, które hamują wiatr znad Bałtyku. Bliska odległość ośrodka od plaży nie przeszkadza, aby nawet w wietrzne i pochmurne dni spokojnie wypoczywać w zaciszu na terenie ośrodka. Teren O. W. ARKADIA jest przestronny, a nasi goście mogą tu grillować, uprawiać sport. Po sąsiedzku tanio można wykupić całodzienne, dobre wyżywienie, dobrze jest rozwiązana sieć handlowa.

W okolicy znajdują się małe sklepiki wielobranżowe, na obrzeżach Rewala - supermarket. Puby oraz punkty rekreacyjno - kulturalne znajdują się w centrum. W porcie rybackim można kupić świeżo wyłowioną rybę. Dotarcie do centrum Rewala (600 m) będzie natomiast wspaniałą okazją do spaceru wzdłuż nadmorskiej promenady, tarasu widokowego oraz poznania oferty handlowej miejscowości Rewal.

Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami dotyczącymi naszego ośrodka nad morzem.

Info-Grafika
Galeria
zdjęcie zdjęcie zdjęcie zdjęcie zdjęcie zdjęcie zdjęcie zdjęcie zdjęcie
Opinie
Brak opinii
Dodaj opinie
Imię i Nazwisko
EMail
Miejscowość
Ocena
Treść


Formularz Kontaktowy